Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan "diétázhatok" ha nincs...

Hogyan "diétázhatok" ha nincs pénzem megvenni a zöldségeket?

Figyelt kérdés
Egyenlőre legalább 50kgt kell fogynom. De a krumplin kívül kb semmi zöldségre nem futja. Nem M.o-n élek és itt nagyon drágák pláne így télen. Nem tudok elmenni dolgozni egyrészt a vírus miatt, másrészt köldöksérvem is már nagy, a súlyom miatt pedig nagyon fáj a derekam és a lábam. Egy fizetésből élünk, gyerekkel, elvesztettem a munkahelyem. Esélytelen? :(
2021. febr. 5. 23:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sincs arra hogy állandóan csirket egyek pl. Hétfőn kezdtem a diétát. Egyenlőre annyit csinálok hogy nem eszem kenyeret, meg semmi nasi és csak víz. Megeszem amit főzök de kevesebbet. Meglátom egyenlőre ez mire elég. Nekem 30kgt kéne de egyenlőre egy 10kgt tűztem ki célnak, ez elèrhetőbbnek tűnik.
2021. febr. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
A száraz hüvelyesek is jók, pl. sárgaborsó, lencse, bab. Ezeknek 100 g-ra nagy a tápértéke, de kis adaggal is jóllaksz. Itt elég olcsóak, talán ott is, ahol laksz.
2021. febr. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
62%

Én diétáztam és fogytam úgy, hogy 1 db zöldség sem csúszott le a torkomon.

reggeli és vacsora: fehérjeturmix, ebéd közepes adag bármilyen étel, + rengeteg mozgás. Számold a kalóriákat, a zöldség nem a fogyáshoz kell, hanem hogy egészséges legyél.

2021. febr. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
50 kg plusz az nem csak egészségtelen étkezés hanem rengeteg plusz étel. Már azzal is rengeteg lemenne ha kevesebbet ennél. Ekkora súlynál már túlléptünk a nem eszek krumplit és lefogyok módszeren.
2021. febr. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Fagyasztott zöldségek? Itthon elég olcsó, azt esetleg megnézheted.

De amúgy egyetértek az előzővel, szimplán egyél kevesebbet nasikból, hagyd el az üdítőket, már ez is sokat segítene valószínűleg.

2021. febr. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%

Étkezés előtt egy pohár víz, illetve a napi 3 liter elfogyasztása elég jól elveszi az étvágyat.

És mozgással is sokat tehetsz magadért.

Napi 30-60 perc tempósabb gyaloglás már észrevehető lenne.

Ezt még kiegészítheted tornával.

A kaját is próbáld 4-5-6 alkalomra elosztani naponta.

2021. febr. 6. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
69%

A szezonális zöldségek mindenhol olcsók! Káposztafélék, cékla, sárgarépa, zeller mindenhol van, alig kerül valamibe.


A másik dolog meg, hogy kezdd el felírni, miket (és föleg mennyit) eszel meg iszol, de egész pontosan, az egy szem cukorka, az egy falat sült csülök, az egy pohár üdítö is benne kell, hogy legyen.

Ebböl ki lehet utána szürni, ténylegesen hány kalóriát fogyasztasz és mik azok, amik tényleg feleslegesek.

Ha naponta csak EGY POHÁR (2 dl) udítöt vagy teát/kávét cukorral iszol, csak az is évente 3-3,5 kiló pluszt jelent! A legtöbb ember meg nem egy pohárral fogyaszt ezekböl, hanem jóval többet, így az ebböl adódó hízás is ennek megfelelöen magasabb. A napi 3 üdítü/tea/kávé évi 10 kilót jelent!


Ha ezeket elhagyod, már akkor is fogysz, másrészt meg egyéd a megszokott mennyiségek kétharmadát, két étkezés közt ne nassolj, ne egyél semmit (az egy-két falat akármi hasonló hatású, mint az italok), illetve kezddj el mozogni. Amennyit csak tudsz, gyalogolj (futni ilyen túlsúllyal tilos, ha nem akarsz elbúcsúzni a térdedtöl meg a csípöizületedtöl), de a lehetö leggyorsabban, amit még bírsz, és minimum 40-60 percet egyfolytában, megállás nélkül.

2021. febr. 6. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
95%

A kaloriabázis applikációt töltsd le a telefonra! Nekem ezzel sikerült fogyni. Mindent írtam, az utolsó falatig, üdítő, kávé, nasi, minden. Írhatod a mozgást is, levonja a felhasznált kalöriákat.

Ugyanazt ettem, csak keveset.

Kis otthoni mozgás is jót fog tenni. Béres Alexandra dvd-t már olcsón tudsz venni, de biztos, hogy youtube-on is sok van, és le is tudod tölteni. Azért ezt, mert nincs benne ugrálás. Nekem panelban ez fontos szempont. ;)

2021. febr. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
93%
És a gyerek sem kap zöldséget? Idényzöldség nem drága, főzzél leveseket, azok finomak és egészségesek. Hüvelyeseket remekül lehet variálni. Fura, hogy a hús nem drágább mint a zöldség, hát akkor husit salátával, savanyú káposztával. Iktasd ki a kenyeret, tésztát, krumplit és egyél 4-5 x keveset. Csak vizet és cukormentes teát, kávét igyál és ennyi a titok.
2021. febr. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
95%

És akkor krumplit eszik a család egész nap ? Nehéz elképzelnem ..

50 kg túlsúllyal a kalóriákat/makrókat is kéne számolni.

Meg kevesebbet enni . Borsó,zöldbab,bab,lencse,sárgaborsó,sárgarépa,hagyma,zeller,cékla,tojás,savanyú káposzta,fejes káposzta ? Semmit nem lehet kapni ,csak krumplit,így reggelire krumplit esztek,délben krumplit esztek ,vacsorára krumplit esztek ? Vagy annyira szegények vagytok,hogy nincs pénz elég kajára sem ? Akkor meg nem igazán értem ,hogy van rajtad 50 kiló.

Mozgásnak séta,nem kell erőltetni még nagyon a sportot.

2021. febr. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!