Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha kövérként (140kg/30F)...

Ha kövérként (140kg/30F) nekiállok edzeni, és mellette helyesen táplálkozok, sovány vagy izmos leszek?

Figyelt kérdés
Elvileg kalóriadeficitben nem nagyon lehet izmot építeni, viszont ha kevés kalóriát sok fehérje kevés ch és zsírral eszek, mellette súlyzós edzés, akkor vajon mi történik?

2021. febr. 9. 23:21
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Jó esélyed van izmosodásra kalóriahiányban is. Egyrészt eddig nem sportoltál (ha jól sejtem), másrészt brutál túlsúlyod van. Ha ezek egyike sem lenne, azaz már gyakorlott sportoló lennél nem nagy túlsúllyal, akkor nem tudnál izmosodni kalóriahiányban.
2021. febr. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi, igen jól sejted
2021. febr. 9. 23:51
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Le ne írd, mekkora a magasságod, mert a gyakori kérdések oldalon a 140 centis ember és a 220 centis ember súlya ugyan azt jelenti sokaknak!
2021. febr. 10. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
9%
A zsirod jó esetben kalóriává alakul.
2021. febr. 10. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
24%

50%os tzs felett ezt már nehéz.

Nekem 38%tzs-vel hasonló tematikával indultam neki és 4 hónap alatt lement 35 kg. De még heti 1 kardiót is beleraktam, hogy az állóképességem is fejlődjön.

2021. febr. 10. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
190cm
2021. febr. 10. 09:03
 7/9 anonim ***** válasza:
57%

Én azt mondom, ne agyalj ezen, hogy mi, meg hogy lesz. Annál nehezebben vágsz bele. El kell kezdeni a diétát és az edzést, aztán lesz ami lesz😃

A magánvéleményem az, hogy te örülnél ha sovány lennél, meg annak is hogy ha izmos😃

De nefélj, legalább 40 kiló zsírtól kell megszabadulnod, ez, ha nagymenő vagy 40 hét, LEGALÁBB! de inkáb 2 év. Eddig kell kalóriadeficitben lenned és másnaponta edzeni kb. Ezen gondolkozz! Ne azon, hogy izmos leszek, vagy sovány😃 ha nem csinálod rendesen lóf4sz se leszel, vagy még dagadtabb.

A dumádból látom, hogy azért szakszavak megvannak, de első és legfontosabb, a diéta, az lesz a nagy kihívás, most majd 2 évig egy rendes ebéd nem lesz, vacsora meg pláne nem, csak valami könnyű cucc. Erre összpontosíts. Ja és utána sem, mert visszahízol, de akkor már 160 kilósra.

Amúgy meg olyan leszel, amilyen a kitartásod, meg az elszántságod.

2021. febr. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
6%
Az 5-ösre meg ne halgass, mert 4 hét alatt 35 kilót fogyni egyenlő a halállal. Bár ha 250-300 kilós emberről beszélünk, de még úgy is sok. Vagy meg fog makkani, vagy visszahízik még nagyobbra.
2021. febr. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tanulj meg olvasni 8aska! Hónapot írtam, nem hetet. Aki meg felpontozza a idióta, gyűlöletkeltő hülyeséget, azt meg külön köszönöm.
2021. febr. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!