Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miket lehet enni, ha nem...

Miket lehet enni, ha nem kívánom a főtt ételt?

Figyelt kérdés

Mostanában nem esik jól a főtt étel (kivéve a levesek, azokat imádom).


Milyen ételek vannak szendvicsen és salátán kívül, amiket lehetne enni hét közben? :)

(Turmixokat és smoothie-kat szoktam még csinálni)


Ha arra adtok tippet, hogy hogyan keressek neten, annak is örülök (én csak szendvics krémeket és majonézes salátákat találtam) 😊


Köszi!!



2021. febr. 18. 11:19
 1/10 anonim ***** válasza:
97%

Írok oldalakat:

Fittdiéta

Rita fitness receptjei

Biotech receptek

Shopbuilder receptek

Hogyha nem akarsz főttet enni csinálj körözöttet, édes túró krémet, nyers zöldségeket, zöldségkrémeket(zakuszka, csicseriborsó krém) most hirtelen ennyi jut eszembe

2021. febr. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Pedig föleg szendvicsek meg salátafélék maradnak, ha nem akarsz fött ételt enni.

A saláták többségét el lehet készíteni majonéz nélkül is, a szendvicseket meg te készítsd össze, szendvicskrém nem kell hozzá.


Itt is van sok ötlet, ha beadod a keresöbe:

https://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=sal%C3%A1ta..

2021. febr. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Zöldség- és gyümölcskrémlevesek

Humusz zöldségekkel

Gyümölcssaláta

Joghurt müzlivel/granolával, gyümölcsökkel

Zabkása, rizskása, chia puding (főzés nélkül is tudod, éjszaka áztatva)

Energiagolyó (ez inkább édes desszert, zab-mogyoróvaj-valamilyen aszalt gyümölcs kombinációja szokott lenni, sokféle recept van)

Turmixba is tehetsz zabot (vagy bármi gabonát, ha bírod az ilyesmit), akár zöldségeket is, hogy kicsit tartalmasabb legyen

2021. febr. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%
Kolbász, Sonka, Szalonna, Sajt, Pufi rizs, barna pufi rizs, tonhalkonzerv, cottage cheese
2021. febr. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
21%
Salátát 😀 én is azt eszem évek óta. A főtt kaja hízlal
2021. febr. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket!!!! 😊😚
2021. febr. 18. 21:03
 7/10 anonim ***** válasza:
54%

Csak mond kérlek hogy nem azért nem eszel főtt ételt mert az hizlal... Ez hülyeség. A kakaós csigát se mondanám főtt ételnek mégis hizlal.

Nincs semmi baj a főtt étellel. Sőt az a lényeg hogy egyél normális ebédet, a nasikat viszont próbáld leredukálni.

2021. febr. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Teljesen fölösleges fött ételt enni, az csak jól esik, de semmi elönye sincs a nyers ételkkel szemben.

(Mellesleg a kakaós csigát is a fött ételekhez soroljuk, mert nem nyers alapanyagokból áll, hanem megsütik, aki ebben az értelemben a fözésbe tartozí eljárás)

2021. febr. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nem nem azért nem szeretnék főtt ételt enni, mert hízlalna :)

Csak azért fogyókúrás részlegbe írtam a kérdést, hogy diétás altenatívákat írjanak a válaszolók 😊

2021. febr. 19. 15:17
 10/10 anonim ***** válasza:

Nyers vegán recepteket nézz, ott sok ötletet fogsz találni.


pl


[link]


[link]


[link]


[link]


Ha gondolod adhatsz hozzá tejterméket, és nyers halat ami sashimi minőség, de más húst nyersen ne nagyon egyél mert rosszul leszel.

2021. febr. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!