Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek ezekről a...

Mi a véleményetek ezekről a KPop diétákról? Működhetnek, vagy csak média hiszti?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


Szóval sok víz, édesburgonya, esetleg rizs, sok mozgás. Szerintetek?



2021. febr. 19. 11:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
KPOP diéta???? Szívem leszakad már,mindent kitalálnak,amúgy fiú vagyok a blackpink bejön,de ez már durva. Amúgy működhet.
2021. febr. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
Az, hogy a mozgástól és a zabálás csökkentésétől fogyni fogsz, nem dél-koreai jellegzetesség.
2021. febr. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%

OMG! :-DDD


már diéta is van? :-D

2021. febr. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
74%

KPop diéta:

Bekapcsolod, hogy folymatosan kpop menjen a lakásodban, így sokkal több időt töltesz a lakasodban. Még profibb módszer, ha csak a konyhában megy, ha kinyítod a hűtőt, akkor hangosabban, így garantáltan elmegy a kedved az evéstől.

2021. febr. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
64%
#4: :-DDD
2021. febr. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
82%

Kérdező, a te testi épséged miatt mondom, ne próbáld ki!

A kpop iparban az idoloknak olyan diétát kell csinálniuk, amitől rendszeresen rosszul lesznek, lemegy a vércukor szintjük, és kórósan soványok lesznek, csak azért mert Koreában ilyen a szépségideál. Szerintem egyáltalán nem érdemes belekezdened, inkább keress valami normális diétát.

2021. febr. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
94%
Nem. Én próbáltam még nagyon régen. Anorexia lett a vége.
2021. febr. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
63%

Na ami a youtubeon van az nem a kpop diéta! A kpop diéta az amikor le sovanykodnak az alapból is normal alacsony test zsír százalékuk emberek és nem kerül be elég tápanyag a szervezet normal működéséhez! A kpop diéta az amikor kint vannak a csontok az idolok elájulnak a színpadon a színpad mögött szinten sokszor rosszul vannak mert hát nincs elég energia tápanyag a szervezetben ahogy írták a vércukor szint össze-vissza ugrál ami cukorbetegseghez fog vezetni!


Ha dietazni akarsz akkor normálisan! A végeredmény egy nagyon jó fogyás szenvedés és egészségügyi problémák nélkül ja és még éhezni is ehetsz finomakat!

Amit kerülni kell az a keményítő szénhidrát cukor (persze mérsékelten lehet és cukorból is a szőlőcukor mehet mert azt a legkönnyebb lebontani)

Érdemes kerülni a zsírokat is persze mértékkel mindent a diéta lényege a mérték ha hozzá edzel akkor még jobb! De amiket tényleg kerülni kell az a cukros kóla és kávé! Én mikor abbahagytam a kólát 1 honap alatt Fogytam 10 kilót minimális mozgással!!!

2021. febr. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
25%

Az édesburgonya és a rizs mióta egészséges és “diétás”? 😱🥶

Mert az egyértelmű, hogy inzulinrezisztensként meghalnék tőle, de előtte legalább 30 kilót szednék fel tőle, ha ilyen sz*rokon élnék. (Már bocs.)

NEM fogsz fogyni attól, ha koplaltatod magad, utána pedig irgalmatlanul magas glikémiás indexű tömény szénhidrátot zabálsz.

A zsírt pedig “bármilyen meglepő” egyesek szerint, - az emberi szervezet NEM KÉPES testzsírrá alakítani. A kettő két külön fogalom, és semmilyen párhuzam nincs közöttük. A szénhidrátból lesz a testzsír, nem a megevett zsírból.

Őrület, hogy Rockefeller bácsiék még mindig megbénítják az emberek fogyási szándékát, azzal az őrült “hőértékkel”, aminek nem mellesleg semmi köze nincs a táplálkozástudományhoz. Mert az emberi szervezet a szénhidráttal, a fehérjével, a zsírral, a rosttal másképp bánik.

Persze, hogy a zsír a leggyúlékonyabb ezek közül. Ezért nem szerencsés olajjal tüzet oltani 😂. De attól még nem hízlal.

Nem a sajt miatt leszel dagadt a pizzától, hanem a szénhidrátdús tésztájától és a cukros paradicsomszósztól.

2021. febr. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
38%

A diéta nem rossz dolog, de tudni kell alkalmazni. Azért mondjuk nem árt mellette mozogni is, mert az is fontos. Egyébként Ázsiában igenis nagyon jó kis diétákat folytatnak emberek. Nem kell mindent zsírral meg szalonnával senni, de a túlzott cukor sem egészséges. Hal, egyéb tengeri cuccok, rizs, tofu, édesburgonya stb.

Kedves 9-es válaszoló először olvass utána mielőtt valami baromságot írsz. Aki egy kicsit is érintett a témában az tudja, hogy a rizs az egyik legtisztább szénhidrát, sokkal kevésbé hízlal, mint mondjuk a tészta. (De persze igen az ázsiaiak vannak elhízva és ott alacsonyabb az átlagéletkor, nem? Gondolkozz már. Szerinted mit esznek ha nem rizst? XD)

Ha érdekelnek a diéták akkor ajánlom figyelmedbe az okinawait és a szardíniait, nagyon egészséges. (Nem véletlen, hogy Okinawaában kb 20 évvel magasabb az átlag életkor mint nálunk)

2021. febr. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!