Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnek 2-3 kilot...

Jolhangzik kérdése:

Hogyan tudnek 2-3 kilot leadni hasrol?

Figyelt kérdés
Probalom roviden tomoren: 75 kg, 184 cm, 21 eves fiu vagyok. Abszolut nem vagyok elhizva, csak azt a minimalis felesleget akarom letudni a hasamrol. Tulajdonkeppen egyaltalan nem idegen a tema, csak kivancsisagkent erdeklodok, jo-e amit csinalok. Kisebb kihagyas utan ujra heti 5x edzek, (ebben van ketto kardio) emellett napi 3x30-35g feherjet is beviszek. Fobb kajaim tulajdonkeppen tojas, (fott, tukor stb. stb.) zoldsegek orrverzesig, salatak, sonka, toastkenyerek,(sajnos a szenhidratcsokkentett horror ar)tortillak, sajtok, heti kb 1x pedig valami kinai kaja. Kardiot illetve heti ketszer 1 orat 15-20p hasazas utan szobabiciklizem. Az emlitett modszerekkel mennyire hatekony, illetve idoigenyes az a 2-3 kg minusz?

2021. febr. 20. 16:25
 1/2 anonim ***** válasza:
53%
Nem fogynod hanem izmosodnod kell valószínűleg, eddzél és egyél úgy ahogy eddig és jó lesz szerintem. A felesleged meg átalakul majd izommá szerintem. Szóval csak nyugi.
2021. febr. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2 hónap edzés, diéta.
2021. febr. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!