Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Unalom evés, mit csináljak...

Unalom evés, mit csináljak karanténba evés helyett?

Figyelt kérdés

Jó, sorizgatok,tanulok..aha

Valahogy délután miután végeztem a tanulással egyszerűen zabálok, valamit kell csinálnom a kezemmel🤦‍♀️ Sok kiló is feljött, segítség🥺



2020. máj. 6. 01:46
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Kontrolláld magad. Meg mondjuk amikor ennél, mozogj inkább.
2020. máj. 6. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%

Aki unatkozik, önmagát únja.

Állítsd át vezérlőegységedet, hogy ne a gyomrod, hanem agyad irányítsa életetd! Meglátod, hozzászokható!

2020. máj. 6. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 subrette válasza:
78%
Tornázz!
2020. máj. 6. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj el rajzolni, verset írni, festeni, origamizni, vagy keress valami más kreatív elfoglaltságot, amivel lekötöd a kezed. Ezen felül pedig legyen önuralmad. Nem egy vadállat vagy.
2020. máj. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ha rád jön az ehetnék, és nem tudod megfékezni, akkor legalább arra figyelj, hogy egészséges dolgokat egyél, pl. zöldség/gyümölcs
2020. máj. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Nekem egy nagyon jó sorozatot kellett csak találnom, egyből még étkezéseket is hagytam ki amiatt, mert reggeltől estig néztem. Keressgess, hátha valami hihetetlenül megtetszik neked.
2020. máj. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Takaríts. Viccet félretéve. Én benyomok egy jó zenét és felmosok, porszívózok meg törölgetek.
2020. máj. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!