Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 10 percnél tovább nem bírok...

10 percnél tovább nem bírok futni. Mennyi idő, míg a szervezetem többet is elbír?

Figyelt kérdés

Tavaly januárban volt egy nagyon durva csonttörésem, aminek következtében egész évben tilos volt bármilyen megeröltető mozgást végeznem, sokáig még az ágyból sem kelhettem ki. A bezártság és a tehetetlenség miatt "enyhén" depressziós lettem, nem törődtem semmivel, így sikerült közel 20 kg-t híznom a tavalyi évben. Az orvosom végre teljesen felépültnek titulált, 5 napja kezdtem el futni, de 10 percnél tovább nem tudok (szégyellem is magam emiatt). Sosem kellett fogyókúráznom, a kondim mindig jó volt, éppen ezért teljesen tanácstalan vagyok. Olyanoktól kérdezem, akik hízás után kezdtek el futni: Nektek mennyi idő volt, amíg sikerült többet futnotok?

27/F


2021. márc. 2. 19:18
 1/1 anonim ***** válasza:
98%
A tíz perc újrakezdőként/kezdőként nagyon jó. Mikor én kezdtem, kettőt se tudtam, hogy őszinte legyek. 6 hét vol, amíg sikerült egy kilométert. Adj magadnak időt. Próbálkozhatsz olyanokkal, hogy pl 5 perc futás, 2 perc séta és ezt ismételni egymás után. És mindig növlni a futást és csökkenteni a séta menniységét. Adj időt magadnak és a szervezetednek hogy hozzászokjon
2021. márc. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!