Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért történik ez a szervezete...

Miért történik ez a szervezetemmel?

Figyelt kérdés
Tavaly márciusban 125 kiló voltam, elkezdtem "diétázni" nagyon keveset ettem, egy nap csak 2 szelet natúron sütött csirkemellet ettem, és ritkán bűnöztem, most vagyok 70 kiló, tartani szeretném a súlyomat de akármennyit eszek csak fogyok tovább.. látom magamon hogy folyamatosan egyre jobban látszódnak a bordáim, kinnt van a csípő csontom, úgy érzem tönkretettem a szervezetem, sültkrumpli, kolbászt meg csokit zabálok egész nap, csokit is nutellába mártogatom és sok kenyeret is eszem (4-5 szelet naponta) meg kólát iszok, 2 nagy tejeskávé mézzel és cukorral és társai. és van hogy egy nap 2x megyek rendesen nagy WC-re, ráadásul hisztis lett a szervezetem és minden szartól felpuffadok annó nem volt ilyen bajom.. és pont ugyanúgy szédülök amikor lehajolok és felállok a székről mint amikor keveset ettem, és a kedvem és közérzetem is rossz, valakinek bármi tapasztalata? pénteken elmegyek a háziorvoshoz és kérek beutalót vérvételre

2021. febr. 13. 19:57
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Bocsánat a sok "és"-ért csak aggódom.. 20/F
2021. febr. 13. 19:57
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
A diéta nagyon durva volt, felborult az anyagcseréd. Lehet, hogy endokrinológushoz és gasztrológushoz is menned kéne. Majd a háziorvossal megbeszéled, milyen beutalók kellenek.
2021. febr. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Még annyi hogy állandóan ehetnékem van, köszi a választ, kíváncsi vagyok mit mond a doki
2021. febr. 13. 20:51
 4/13 anonim ***** válasza:
95%

Egyértelműen rossz volt az étrend.. Nagyon kell vigyázni az ilyennel. Nekem is volt egy koplalásos időszakon. Utánna mindentől csak fogytam, szorulás kínzott, és szinte állandóan puffadtam.

Rajtam csak az idő, és a normális kiegyensúlyozott étkezés segített

2021. febr. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Mennyi idő kellett amég helyreállt az emésztésed?
2021. febr. 13. 20:53
 6/13 anonim ***** válasza:
16%
2-es vagyok, eüs. Kivan a szervezeted, energiahiányos. Ez a zabálás meg csak még jobban leterheli. Amit tennék: sok lúgos víz ivása, multivitamin szedése és baktövis kapszula ( biobolt). Nyújtott felszívódású szénhidrátok, ez nagyon fontos! Emellett könnyű mozgás. Ajánlom figyelmedbe az "öt tibeti" gyakorlatot, a neten megtalálod. Kiegyensúlyozott étkezés. Ez a zabálás ördögi kör. Ja,és türelem!
2021. febr. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%

Hatoska, te nem vagy egeszsegugyis. Az eszedet tekintve egy ajtofelfa vagy.


lugos viz...

2021. febr. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
22%
De eüs vagyok csak harminc év benne dolgozás után már másként látok... Vagy pont, hogy ellenére?
2021. febr. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

4es válaszoló vagyok. Nálam ez hosszabb story volt, nem akarlak elkeseríteni:( én nagyon bután koplaltam, és ettől lelassul az emésztéyem. Minden lassabb volt, emiatt volt a puffadás, szorulás, hasmenés, csak úgy átmenet az étel rajtam nem szívódott fel rendesen.

Voltam gasztro dokinál.. Egy nagy pénzkidobás volt. Elkért 20.000ftot és annyit bírt mondani, hogy egyek amit megkívánok..

Szóval én tettem rendbe magam. Probiotikumot szedtem, plusz sokat mozogtam, hogy felpörgessem az emésztésemet. Tényleg nagyon odafigyeltem arra mit eszek, nem volt szemét kaja, csak tiszta ételek:zöldség, gyümi, tojás, hal, hús, rizs, krumpli. Néha kis tejtermék. És láss csodát rendbe jöttem:) szóval ne aggódj, egy idő után biztos rendeződik neked is az emésztésed!

Én azért egy jó minőségű probiotikumot ajánlok 2-3 hónapos kúrában. Azzal nem foghatsz mellé:) illetve a mozgás és a jó ételek se árthatnak.

2021. febr. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget :)
2021. febr. 14. 07:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!