Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon elrontottam a mai napot?

Nagyon elrontottam a mai napot?

Figyelt kérdés

Ezeket ettem ma:


Reggeli: 2 db hortobágyi palacsinta (csirkéből, kapros natúr joghurttal leöntve)


Délelőtt: Myprotein Lean Bar fehérjeszelet + egy kókusztejes kávé


Ebédelni nem volt időm, ezért ittam egy cukormentes Hell-t.


Mire hazaértem, nagyon éhes lettem és megettem kb. 200 g linzer süteményt. :/


Késői uzsonna: egy mangó


Vacsora: 1 csomag (65 g) rizskása, 175g 0,1%-os joghurttal és kalóriamentes epersziruppal.


Ma már valószínűleg nem fogok mást enni.


25/L vagyok, 165 cm, 54 kg.

Ülőmunkát végzek, súlytartás a célom.



2021. márc. 2. 19:37
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Ha nem sokszor fordul elő ilyen, akkor nincs gáz. 1 alkalomtól nem dől össze a világ. :)
2021. márc. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért a reggeli felér egy Németh Szilárd felé rántott velős nyújjával és zsírral
2021. márc. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hízni még a 200 g linzer mellett sem fogsz, mert kb nem eszel semmit. A súlytartás valószínűleg menni fog, de ettől még nagyon egészségtelen, ahogy táplálkozol.
2021. márc. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Persze ha csak ez az egy nap volt ilyen, a többi okés, akkor nincs gond.
2021. márc. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

#2


Ezt hogy érted?

Zabpehelylisztből (kb. 50 g) sütöttem 2 dbnormál méretű palacsintát kókuszolajon, darált natúr csirkével megtöltöttem és leöntöttem sovány joghurttal. Ennél diétásabbra nehezen lehetne ezt az ételt megcsinálni.

2021. márc. 3. 15:20
 6/11 A kérdező kommentje:

Amúgy köszönöm a válaszokat mindenkinek!


#3

A linzer becsúszott, hétvégén voltam nagymamámnál, ő csomagolta el nekem. A többi kajával szerintem nincs probléma (kivéve az energiaital, de ebbe most ne menjünk bele, mert kalóriamentes volt, tehát fogyás/hízás szempontjából irreleváns).

Szerinted miket kellene ennem?

2021. márc. 3. 15:23
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok.

Sok teljesértékű gabonát, teljeskiörlésű kenyeret, bulgurt, barna-fekete rizst. Ami még esszenciális az a zöldségek és gyümölcsök. Itt gyakorlatilag bármi jó. Fehérje forrásnak sovány hús, hüvelyesek. Amit nem kellene enned: feldolgozott termékek, olaj, cukor, fehérliszt.

A legjobb, ha a makróid kb így oszlanak el: fehérje-zsír 15-15 %, szénhidrát 70 %.

2021. márc. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Az olaj helyett ehetsz földimogyorót, diót, lenmagot, így az omega 3 - omega 6 arány is rendben lesz. A lényeg, hogy kerüljuk a telített zsírsavakat és a transzzsírokat.
2021. márc. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm az ötleteket! :)
2021. márc. 4. 09:52
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én tudok Neked jó diétás módszert még. Én írtam Neked a rántott nyújját. Hús leves tészta nélkül villával és nem nem ihatod meg :)
2021. márc. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!