Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A szűztea forte kapszula...

A szűztea forte kapszula megfelelő módszer a bél tisztítására?Fogytatok valamennyit a szedése alatt?

Figyelt kérdés
2021. márc. 7. 05:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Már nem emlékszem, hogy a kapszulát vagy a teát ittam.

Egy hétig olyan görcsös hasmenésem volt, hogy azt hittem meghalok.

Minden kijött, víz is. Dehdratált, frusztrált lettem, nem tudtam aludni sem. Nem vittem túlzásba, betartottam az előírásokat.

Ja fogytam, de főleg vizet vesztettem és a duplája visszajött, mivel nem lehet örökké szedni ezt a mérget.

Tudom nem érdeklik az embert az ilyen vélemények, engem sem érdekelt anno egyik negatív vélemény sem, de szerintem ne próbáld ki.

Ha egy kis béltísztítást szeretnél, igyál kevés glabuersós vizet, persze készülj rá, hogy az egész napod csak erről fog szólni.

2021. márc. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%
Minek tisztítanád a beleidet? A májaddal, veséddel egyetemben megteszi a tested. A híg fosás nem tisztít semmit, sőt megakadályozza a hasznos tápanyagok felszívódását is, már ha egyáltalán lesz tőle ilyen problémád. Igen lehet tőle fogyni, még a vízet is kihajtja (nem zsírt), de a bélflórád is tönkreteszed vele, amitől további bajaid lesznek.
2021. márc. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én szedten,fogytam tőle sokat,de ahogy az első írta,folyamatosan hasmenésem volt.
2021. márc. 8. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogytam, de hajnalban sikerült bekakilnom, olyan szépen meghajt. Soha többet, úgy csikart. Amikor sikerült mindent kikakilni, jönnek a pukik, meg a fájdalmas szélgörcsök
2021. jún. 22. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!