Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Zero bar fehérje szelet mehet...

Zero bar fehérje szelet mehet fogyókúra alatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok, az lenne a kérdésem hogy én fogyókúrázom, tartom a diétát vagyis a normális napi étrendet normálisan, de néha csoki hiányom van,

Van a Biotech nek egy protein bar fehérje szelet amibe van összesen 1,8gramm cukor,

Ez számít? Mennyire befojásolja napi 1 ilyen csoki szelet a fogyókúrámat?

Edzés után enném.



2021. márc. 9. 14:57
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
Ahogy neztem, olyan 190 kaloria van benne, tehat ez egyaltalan nem veszes. Ha nem leped tul a kaloriakereted, es nem vagy valami brutaldurva versenydietan, akkor dieta szempontjabol nem szamit.
2021. márc. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
60%
Én is ezt ettem régen, volt hogy minden nap is. Szerintem nem az számít, hogy eszel-e csokit vagy sem, hanem inkább az, hogy kalóriadeficitben maradj. Szóval ahogy az előttem lévő is írta, ha nem léped túl a kalóriakereted, és nem éppen egy IFBB versenyre készülsz, akkor nem ezen fog múlni.
2021. márc. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Rendben nagyon szépen köszi a segítő kommenteiteket :)
2021. márc. 9. 16:20
 4/10 anonim ***** válasza:
42%
Ez NEM csoki, hanem fehérjeszelet, aminek közel a fele (20 g) fehérje. Hogy tudj mihez viszonyítani, egy ilyen 50 grammos szelettel annyi fehérjét viszel be a szervezetedbe, mintha meginnál 7 deci tejet. (Ami két nagy bögre.) Tehát ez nem édesség. Anyagilag sokkal jobban jössz ki, ha bekapsz, néhány kocka étcsokit, a fehérjét pedig beviszed másból, mondjuk zsírszegény túróból. És akkor tényleg csokoládét eszel, nem fehérjekivonatot édesítőszerekkel.
2021. márc. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Sportolás után lehet enni egyszer-egyszer, de szerintem nem napi szinten. A tápértékei meg nem a Biotech Zerobar-nak a legjobbak, szerintem akkor már inkább a Lidl-ben kapható Protein bar vagy a Dm-es fehérjeszeletek (magasabb fehérjetartalom, alacsonyabb szénhidrát, kevesebb kalória).
2021. márc. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
2-es vagyok, a Lidl-s és az Aldis proteinbar amúgy szerintem finomabb is, mint a zerobar (és olcsóbb is. A dm-es íztől függ.
2021. márc. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha kalóriadeficitben tudsz maradni akkor belefér.
2021. márc. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer kétszer belefér. Ha csokit kívánok mindig fehérje szeletet eszek helyette. Kevés kcal, jók a makrói, sok fehérje, kevés Ch. A zero bár az egyik legjobb a piacon, mert nagyon kevés benne a Ch. Viszont nem is olyan ízletes, hiszen nincsen csokibevonat rajta. Keresgélj a fehérje szeletek közt. Inkább ezt egyed mint a csokit. Sokan mondják hogy megesznek 2kocka étcsokit, és így kielégítik az édesség utánni vágyukat. Hát nekem az étcsokit eleve keserű. Ha édesre vágyom, inkább egy zero Bart eszek, uzsira, tízóraira, vagy edzés után:) nyami
2021. márc. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Tudjuk, hogy nem sima csoki 4-es, de en speciel utalom az etcsokit, es ha edeset kivanok, valaki meg azzal a keseru szarral kinalna, akkor nagyon morcos lennek.


En sem eszem minden egyes nap, de inkabb ez,mint egy sima csoki.

2021. márc. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
9es én is pont így vagyok vele. Ha édeset kívánok édeset eszek.
2021. márc. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!