Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Flexible dietingbe beleférnek...

Flexible dietingbe beleférnek néhányszor az édességek?

Figyelt kérdés

Napi 1400 kalóriát eszem és elkezdtem most a 75 napos kihívást. Ennek az a lényege röviden, hogy öt+egy szabályt kell követni, aminek az egyike, hogy követni kell egy diétát, de nem lehet cheatday, se alkohol benne.


Az csalásnak számít, ha makrókon belül maradok, de eszem mondjuk egy lekváros palacsintát? Vagy ha úgy eszem, hogy nem tudom PONTOSAN a makrókat, hanem csak körülbelülre. Tehát ha pl nem magamra főzök, hanem elémraknak egy adag ételt és azt eszem meg.

Nem minden nap, csak hetente, vagy kéthetente egyszer.



2021. márc. 14. 23:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az ötlete maga az jó. Bár a kalória az ránézésre elég alacsony, ugye nem hasra ütéssel találtad ki?


Szerintem ez a legjobb diéta egyébként. Hidd el, ha csak a kalóriákat követed és azt akarod alacsonyan tartani ugyanúgy egészségesen fogsz étkezni és zöldségeket fogsz enni sovány fehérjével és az édességeket kerülni fogod, mint minden más diétát követően


Nem számít csalásnak az édesség, ha betudod illeszteni a kalóriakeretedbe, nyugodtan eheted. Bár hozzáteszem, nem nagyon fogod tudni megoldani mert vagy eszel egy nagyobb csokit, aztán éhezel egész nap. Vagy azt mondod, hogy megeszel 200 kalóriányi csokit, az fél falat és el is fogyott, de az éhséged nem csökkent semmit.


De inkább linkelek egy videót ami pontosan a témába vág. Én úgysem tudnám ilyen szépen átadni :)


https://www.youtube.com/watch?v=6vm3KInXecc

2021. márc. 15. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Illetve nekem mentálisan ezzel a "módszerrel" sokkal könnyebb tartanom a diétámat. Könnyebb egyszerűen lemondani a csokiról, kenyérről mert nem az van, hogy nem ehetem, egyszerűen csak én döntök úgy, hogy nem nagyon éri meg enni, mert rengeteg kalória, de cserébe nem laktat annyira. Sőt én magamtól nem igazán szeretem a zöldségeket, gyümölcsöket sem, de így, hogy tudom, hogy milyen alacsony a kalóriatartalmuk önként eszem, mert eltelít valamennyire.
2021. márc. 15. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlatilag ez a flexible dieting lényege. Hogy bármi beleférhet, módjával. Nyilván nem a legegészségesebb dolog a lekváros palacsinta, de hetente egy darabtól a világon semmi bajod nem lesz.
2021. márc. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ha futok, vagy ha edzek, akkor azt is beleszámolom, és akkor többet eszem, mint 1400 kcal, mert ledolgoztam előtte.


Mindenesetre köszönöm a válaszokat!!!

2021. márc. 15. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!