Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ezek beleférnek...

Szerintetek ezek beleférnek diétába, életmódváltásba, ha lassú de folyamatos fogyás a cél?

Figyelt kérdés

Padlizsánkrém (majonézes) abonettel, reggelire?

Jó minőségű virsli (80%-a hús)?

Landliebe tejberizs, gyümölcsjoghurt?

20kg-tól szeretnék megszabadulni, egy év alatt. Ha mindenről lemondok, fel fogom adni...


2017. júl. 19. 21:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Bármi belefér, illetve diétája válogatja. Nincs étel, amiből egy jó nagy adagot benyomva ne fogyhatnál tempósan, ha odateszed magad...
2017. júl. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindent ehetsz,szamold bele a napi kaloriaakba,bar azert a majonezzel vigyaznek 100g/600kcal az mar viszi a félnapi kaja adagot.
2017. júl. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Majonézt tudsz otthon csinálni úgy,hogy sokkal kalóriaszegényebb és egészségesebb legyen mint a bolti.

Ha lusta vagy akkor még mindig ott vannak a cukor mentes bolti majonézek.

Virsli mehet ha jó minőségű.

Tejberizst megint csak tudsz otthon csinálni alakbarátan körülbelül 15 perc alatt.

(Barna rizsből,basmati vagy jázmin rizsből)

Gyümölcsjoghurt ugyanez. Natúrjoghurt+bele leturmixolt bármilyen gyümölcs.

Mindenre van megoldás,ne a bolti vackokon élj kérlek szépen.

Én majdnem mindennap eszem palacsintát,pudingot vagy édességet ami egészséges és még fogyok is mellett (pontosabban már nem,mert már elértem a célom).


Palacsinta ahogy én csinálom.

Körülbelül 40 g zabliszt, ehhez 1 tojás,icipici sütőpor vagy szódabikarbóna és annyi víz amennyit felvesz.

Ebből 4-6 db palacsinta jön ki (ez egy étkezés) attól függően milyen vastagra csinálom.

Házi eritrites lekvárral vagy valamilyen túróváltozattal eszem.


Brownie:

150 g cukkini/patiszon vagy édesburgonya.

70 g zabliszt

1-2 tojás

1-2 ek natúrjoghurt

1-2 ek zsírszegénykakaópor

20-30 g eritrit.

Összekutyulod és merakod sütőbe 160 fokra,30-40 percre.

Ez nekem 3 étkezésre elég.

2017. júl. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!