Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyás szobabiciklivel lehetsé...

Fogyás szobabiciklivel lehetséges?

Figyelt kérdés
És napi hány órát használjam?

2021. márc. 15. 17:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szokott vele sikerülni. 35-60 percet szoktam tekerni rajta heti 3-6 alkalommal, ahogy összejön. De mellette figyelek a kajára nagyon, az nálam többet számít.
2021. márc. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Kalóriadeficit kell. Ergo több kalóriát kell elégetned, mint amennyit beviszel és úgy fogsz fogyni. Minden mozgás jó, de a kajára nagyon figyelj oda, különben tekerhetsz 5 órát is, de nem fogsz lefogyni. Amúgy a súlyzós edzéstől hamarabb lenne eredmény.
2021. márc. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 QvanyadatMDRTR ***** válasza:
97%
Minden mozgas szamit, foleg ha NEAT, tehat ha eletmododban is mozogsz, nem csak napi 1 orat, vagy 2-3 napi 1 orat, az semmi. Plusz amit a 2es irt nagyon fontos.
2021. márc. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Nem kell naponta több órát használni. Mármint, az hosszútávon szerintem tarthatatlan, meg amúgy elég monoton a szobabiciklizés szerintem, szóval szerintem tarthatatlan. Inkább legyen az, hogy mindennap biciklizel, vagy pedig pl. 5x egy héten, és akkor minden alkalommal mondjuk 30-60 percet. Én így fogytam már 15 kilót 3 hónap alatt. Elsőnek 30 percet tekertem, utána meg általában egy órát. Ezt napi szinten csináltam, max. néha kihagytam 1-2 napot. Most is fogyókúrázom, most úgy csinálom, hogy fél óra bicikli (30km/h tempóban), utána pedig fél-háromnegyed óra torna. Eddig 7 kiló lement. De amúgy az étkezés a fontos. Én is a múltban is, meg most is nagyon figyelek az étkezésre, mert csak együtt megy a kettő, csak a mozgás nem ér semmit magában, ha rossz az étkezés, meg ha tú sokat eszel.
2021. márc. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bocdi,hogy idepofátlankodom,de mit tesztek annak érdeképen,hogy ne fájjon a popsi a tekerés alatt,már rendesen ülni sem tudok,pedig jó bicóm van.
2021. márc. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#5 Tegyél rá párnát.
2021. márc. 15. 19:18
 7/7 anonim válasza:
#5 nekem nem szokott fajni
2021. márc. 16. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!