Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan kezdenétek neki a...

Hogyan kezdenétek neki a fogyásnak a helyemben? Milyen tippeket ajánlanátok?

Figyelt kérdés

31 éves nő vagyok, 167 centi magas, 76 kiló, soha életemben nem sportoltam.

Nem vagyok büszke magamra, de hát ez van.


2010. aug. 18. 23:49
 1/7 anonim válasza:
A sport biztosan jó hatással lenne. Akár kocogás is. Minden nap fél óra és lenne eredménye és mellette érdemes változtatni a táplálkozási szokésaidon is. Tapasztalatból mondok pár tippet: ásványvízet igyál kizárólag, édességet ne egyél, kenyeret és a szsíros húsokat mellőzd. 6 óra után ne egyél este. Én így fogytam le 15 kilót rövid idő alatt. (1-2 hónap). Ez hatásos. Sok sikert!
2010. aug. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

köszi! :)

ez nagyon bíztató, hogy ilyen rövid idő alatt lefogytál!

gratulálok! :)

nem kevés a fél óra futás?

2010. aug. 19. 00:38
 3/7 anonim válasza:
szia, hát barátnőm szintén ennyi idős, mint te és szintén semmit sem sportolt. Vele az a baj, hogy állandóan nassol. Mindig vesz valami csokit, kekszet, de pl.: kólát is napi szinten fogyaszt. Amikor 1 évre mindezt eldobta, nagyon szépen leadott 10 kg-ot, lassan fogyott, tehát nem terhelte meg a szervezetét. Sajnos azóta újra kezdte a rossz szokását. Együtt kezdtünk fogyni, egészséges kaják stb. A hal nekem nagyon sok energiát adott, szóval bíztam a mesterséges kajákban és utáltam is a halat, de kellemeset csalódtam. Igazából arra kell rájönni, hogy a te szervezeted mit, hogy hasznosít, mert mindenkinek másképp. Én a te helyedben, ha van rá fölös időd:D Akkor menj el ilyen mérésre, ahol előírják neked, hogy milyen ételeket lehet és miket nem fogyasztani stb. Szerintem ilyen a legtöbb konditeremben van, meg egészség centerben.
2010. aug. 19. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

Én az elsőt annyival egészíteném ki, hogy ne akarj rövid idő alatt lefogyni. Ne a fogyókúra oldaláról közelítsd meg a dolgot, inkább tekintsd életmódmódosításnak (nem váltás).

Nem jó hozzáállás, ha azt mondod, mondjuk jövő héttől nem eszek édességet, tésztát, zsemlét, etc. Túl hirtelen lesz a változás, és jóeséllyel fel fogod adni. Én 6 hónap alatt adtam le kb. 17 kg-t, ez heti 1kg kb, de ehhez nem kellett se csodadiéta, és bőven volt időm hozzászokni a változáshoz, így egyáltalán nem volt megterhelő. Nem is jött vissza egy kiló sem belőle azóta sem. (kb. 5 éve történt)

2010. aug. 19. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

nagyon köszi mindenkinek! :)


majd megírom a fejleményeket. most tényleg nagyon elszánt vagyok. borzalmas már, ahogy kinézek, szerencsére a lábam, karom, fenekem "normális", csak óriási pocakom van, simán mintha terhes lennék. de nem vagyok az. :P

nem akarok tovább pókhasú lenni.

régebben nagyon kis vékony voltam, bár megint olyan lennék.

2010. aug. 19. 01:11
 6/7 anonim válasza:
Torna, legalábbis gyakorlatok amik átmozgatnak (nem kell bonyolultnak lennie). Első lépésnek szerintem kitűnő lenne, jobb lesz a közérzeted, fittebb leszel, utána a többi adja magát.
2010. aug. 19. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Megértelek..én "csak" hat-hét kilót híztam az elmúlt évek alatt,,én szeretnék is babát,de az én hasam sem "babára" hízik sajnos!!Tényleg jobb megoldás,ha hosszú távú diétába kezd az ember,heti egy-két kiló max,és nem két hét alatt sok!De valahogy én nem tudom rávenni magam sajnos! :( Szeretek enni,emiatt utálom azt a tényt,hogy más annyit ehet,mint egy malac,és mégsem hízik tőle!!De előbb.vagy utóbb nekem is rá kell vennem magam erre! Nekem a chips a Keresztem sajnos! :(
2010. aug. 19. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!