Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mire érdemes figyelni kollagén...

Mire érdemes figyelni kollagén vásárlásnál?

Figyelt kérdés

Teljes életmódváltásba kezdtem kb. 3 hónapja.

Viszonylag nagyobb súlyfeleslegtől szeretnék megszabadulni (35 kg), eddig 11 kg-val mutat kevesebbet a mérleg.


Súlyzós edzéseket csinálok, hogy ne lógjon a bőröm, de így is úgy érzem, hogy mintha kicsit lógna már (főleg a karomon és a combomon)


Olvastam rengeteg helyen, hogy a kollagén segíthet ezen.


Tudom, hogy természetesen is bevihető állati eredetű ételekkel, de nem szeretem a húst és hasonlókat, csak felvágottként maximum.


Szóval mindenképpen szeretnék kollagént vásárolni, és az érdekelne, hogy mire figyeljek oda a vételnél?

(ha esetleg van bevált márka az is jöhet)


Mennyi egy napi adag pl?


2021. márc. 17. 03:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Arra figyelj szerintem, hogy por állagú legyen, mert arányosan így lehet a legtöbbet bevinni egy adaggal. Én GAL marha és Herbastar kollagént szoktam venni, amiből 1 adag kb. 10 gramm, vízben kell alaoosan elkeverni. De mivel nagy súlytól szabadultam meg, napi 30 grammot iszom.


A praktikusság kedvéért én a fehérje shakerbe szoktam rakni, és azzal együtt összerázni.

2021. márc. 17. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Arra azért készülj fel lelkiekben, hogy nem mindenki reagál az extra bevitt kollagénre. Szóval ne vásárolj előre egy fél éves adagot. Próbáld ki egy hónapig és ha nem látsz változást, akkor te is azok közé tartozol. Plusz kezd el a diétádat is úgy alakítani, hogy vigyél be olyan tápanyagokat, ami segít az extra kollagén beépítésében, mint a spenót.
2021. márc. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
54%
Az első teljesen jókat írt. Én annyival egészíteném ki, hogy érdemes kívülről is segíteni. A koffeines, Q10-es testápolók tudnak egy kis pluszt adni. Anyagilag szerintem jobban megéri, ha antiaging szérumokat veszel, és felkenéskor a kezedben cseppentesz belőlük a testápolódba. Nem csodaszerek, ahogy a kollagén sem, de kombózva hatásosabb.
2021. márc. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
72%

Szia :)

Én a GymBeam Runcollg kollagénját használom, azt hiszem ez szarvasmarhás. Kb 250 ml vízzel szoktam elkeverni, ettől pont jó sűrű lesz az állaga. Nekem ez bevált és plusz pont hogy C vitamin is van benne

2021. márc. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!