Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Rubint Réka 2009-es DVD egyik...

Rubint Réka 2009-es DVD egyik húszperces blokkja + 40 perces teljes átmozgatás. Használ?

Figyelt kérdés
Végre rávettem magam, hogy elkezdjem csinálni, nagyon fárasztó volt (pedig táncolok, sokszor vannak gyors, nehéz koreográfiáink), de élvezetes, tényleg jók a zenék, szóval csinálom szívesen. De azért érdekelne, hogy hatása is van-e :) 164 cm / 52 kg vagyok, szóval inkább az a célom, hogy formásodjak.
2010. aug. 19. 13:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen. Mindenképpen használ! Én tornáztam rá elég sokáig, meg is lett az eredménye: sokkal formásabb lett a popsim, a hasam kidolgozottabb stb. Most a rubint réka add önmagad 3ra edzek (1,5órás). Elég kemény,de nagyon hatásos az is, illetve Cindy Cr. tornája is jó szerintem.
2010. aug. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Naponta csinálnám, plusz táncra gyakorolok, de azt nem mérem, amennyi jólesik. Neked mennyi idő után volt látható eredménye?
2010. aug. 19. 13:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Fél évet tornáztam rá, vagy a 40 perceset vagy mindhárom 20-ast csináltam meg másnaponta, a köztes napokon pedig futni mentem 4,5 km-t, most már csak futok 6,5-öt nincs kedvem bent ugribugrizni, és nagyon is használ, a popsi és comb rész zseniális, a derekam sajna vastagabb túl izmos lett, de most a futással már az is lement, csináld csak, sztem jól formál. Használj súlyokat is, ha eddig esetleg nem használtál fél-egy kilóst.
2010. aug. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok: pár alkalom után már éreztem, hogy nem vagyok olyan "löttyedt". 1-2 hónap után már mások is látták a különbséget, de ez azért elég egyénfüggő.
2010. aug. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!