Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi kaloria és mennyi...

Mennyi kaloria és mennyi sport segített a legjobban fogyásba?

Figyelt kérdés
Úgy értem ami nem terhel meg, de mégis fogysz. Persze kort, sulyt, magasságot is írhattok, ha nem gond

2021. márc. 28. 16:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én február vége óta 85 kilóról fogytam 82.1re, ami egy hónapra nem rossz.


Pláne, ha azt nézem, hogy még mindig szedem az antidepresszánsokat, amik miatt hirtelen felszaladt rám 10 kiló 2020-ban, és jelenleg se dolgozom abban a rohangálós munkakörben, mint normál esetben.


Az első célom 70 kiló, aztán olyan 65 köré szeretnék lemenni, de izmosan, szóval 60ig lediétázni, aztán jöhetnek a súlyok és a fehérje.

Lassan tervezem, hogy fenntartható legyen, és hogy a bőr se lógjon.


A súlyfenntartáshoz nekem 2150 kalóriát írt, és olyan 1300-1500 körül szoktam lenni, hogy meglegyen a deficit.

Az ivás a legnehezebb, sok teát fogyasztok, de még így is nehezen viszem be a kellő folyadékot.


Heti 2-3× járok kocogni, és súlyzós gyakorlatokat is szoktam csinálni heti 3-4×

2021. márc. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
kieg: 170 cm, nő és 31 éves vagyok
2021. márc. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
1400-1500 körül szoktam enni, -13 kg-nál járok kb fél év alatt. 22 éves lány vagyok, 153 cm, jelenleg 58-59 kg körül. Sajnos kb egész nap ülök (egyetem+home office munka), a korona miatt még a minimális ingázós mozgásom is hiányzik. Ezt igyekszem sétálásokkal pótolni, de nem mindig jön össze. Heti 5x1 órát mozgok, vegyesen kardió, saját testsúlyos és súlyzós gyakorlatokkal. A deficitet nekem segít betartani, hogy semmi nem tiltólistás, a mértékre ügyelek.
2021. márc. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
#1. Na te mindent nagyon jól csinálsz. Sok sikert a fogyásban!
2021. márc. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Sunshinedoll ***** válasza:
88%

Heti 3x2 óra edzés meg feldolgozott élelmiszerek elhagyása. Kalóriát nem számoltam, arra figyeltem, hogy ne zabáljam túl magam (ezzel nekem voltak problémáim előtte, azért is jött fel pár kiló).

3 hónap alatt fogytam 68-ről 62-re.

Azóta eltelt egy év, lefogytam 58 kilóra, nem igazán tudom, miért (lehet, h mert a lezárások miatt abbahagytam a sőlyzós edzést), de szeretnék visszaszedni pár kilót.

2021. márc. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#1-es #5-ös, mindkettőtöknek gratulálok, végre valakik akik használják is az eszüket, és nem csak azért hordják a fejüket a nyakukon, hogy a sál fel ne csússzon rajta.
2021. márc. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!