Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik diéták a legjobbak?

Melyik diéták a legjobbak?

Figyelt kérdés
Melyik (legerősebb, legintenzívebb) diéták a legjobbak? És milyen tornák és sportok a leghatásosabbak?

2017. aug. 9. 08:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Hány éves vagy?

Hány kg?

És hány cm?

2017. aug. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
36%
Epebetegeknek az epebeteg diéta.
2017. aug. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
21%

ha nem eszel lisztet és glutánt, alapból beáll

az ideális súlyod egy kis mozgással.

gyerekek az ember közérzete nem elsősorban a regnáló politikai viszonyokon múlik, hanem hogy mennyire van harmóniában saját magával és a természettel, saját természetes bioenergiájával.

Kedves Magyarország kérlek olvasd el a Búza nélkül című könyvet

[link]



Sok sikert!:)

2017. aug. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%
Ne az ilyen-olyan hangzatos nevű diétákkal foglalkozz, mert nincs értelme. Inkább számold a kalóriákat, nagyon egyszerű a dolog: ha többet viszel be, mint amennyire szükséged van, akkor hízol, ha kevesebbet, akkor fogysz.
2017. aug. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%

#3: Nem áll be, én semmit nem fogytam csak attól, hogy elhagytam a glutént, a keményítők zömét és a cukrot, ahhoz kalóriadeficit kell.


Kérdező, nincs ilyen, kinek melyik. Ami nekem ideális életmód, attól más akár azonnal kikészülhet és hamar megbetegedhet és fordítva. Ráadásul az én ideális szálkásító módszerem nem elég hedonista és laza számomra, így nem csinálom. Vagy lusta vagyok annyit mozogni, ami az elég lazához kell. Csak mert valami jó módszer, még nem biztos, hogy képesek és hajlandóak vagyunk követni.


Fogyni a kalóriadeficit arányában fogysz, célszerű úgy megoldani, ahogy neked jó.

2017. aug. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
12%
A vegán életmódot tudom javasolni, nem csak nagyon egészséges, de lelkileg is a helyes választás.
2017. aug. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Kalóriadeficit, barátom
2017. aug. 11. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!