Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék zsírt veszteni? ...

Hogyan tudnék zsírt veszteni? 17 éves lány vagyok, 165 cm és 79 kg :'(. Legjobban a hasamon látszik meg a felesleg, de persze van mindenhol...:'(

Figyelt kérdés

Hogyan tudok zsírt égetni ? Mit egyek reggelire, ebédre, vacsorára és a 2 kisebb étkezésre? Szeretnék egészségesen(most nagyon egészségtelenül étkezem: csoki, chips, fehér kenyér stb.), illetve változatosan étkezni. Nagyon kevés ötletem van, hogy miket egyek, de nem szeretnék mindennap tojást enni reggelire meg csirkemell+rizs kombinációt ebédre...egy kis változatosságot szeretnék, és életmódot váltani

Emellett elkezdtem elliptikus trénerezni (eddig csak napi 25 perc, de persze szeretném emelni)... eddig nem sportoltam/mozogtam semmit



2020. aug. 28. 12:48
 1/4 A kérdező kommentje:
Előre is köszönöm szépen a válaszokat/segítséget!
2020. aug. 28. 12:49
 2/4 Pekka ***** válasza:
100%

Csoki, chips, cukros üdítőket felejtsd el. Meg úgy egyébként a cukrot. Kb. 20 kilót kéne leadnod, de ne akard 3 hónap alatt. Az 1 év a reális. Lehet gyorsabban is, de akkor lesznek kellemetlen mellékhatásai.

A módszer nagyon egyszerű: bármilyen normális kaját ehetsz, csak kevesebbet, mint eddig és többet mozogj, mint eddig . Én így adtam le fél év alatt 10 kg-ot (nekem a futás jött be). Egyébként hasi felesleget lesz a legnehezebb ledolgozni.

2020. aug. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Eheted ugyanazt, mint eddig, csak csökkentsd a mennyiséget, válassz egészségesebb alternatívákat. Ha eddig 2 szelet fehér kenyér volt a reggeli, akkor legyen egy tk. kenyér, mellé egyél paradicsomot, paprikát stb. Ebédnél szintén kevesebb köret, lehet barna rízzsel, bulgurral kísérletezni, párolt zöldségek. A főzelékek rántás nélkül, habarva, vagy önmagukkal sűrítve. A húsok ne több deci olajban készüljenek, és panír nélkül. Vacsorára is kevés szénhidráttal saláta, túró, felvágottak, tojás sok zöldséggel. Köztes étkezésnek joghurt, kefír, gyümölcs, pár szem olajos mag.
2020. aug. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Most próbálok tapasztalatokat mondani. Az elsö hetekben sok kiló fog rólad lejönni(aminek nagyrésze víz), és után már lassabban. Vettem egy futógépet(utcán is jó) futásra, az nagyon kalóriaégetö, azzal rendesen fogy, mellette valamilyen edzést még végzel és a sport kipipálva. Az étkezést nézve én annyit betartok hogy nem iszom annyi cukros szart, és nem eszek csokit és csipszet. Ettöl függetlenül szoktam jókat enni, és még így is fogyok. Plusz rengeteg vizet (2l) igyál meg minden nap. Sikerülni fog;-)
2020. aug. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!