Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha olyan másfél hónap alatt...

Ha olyan másfél hónap alatt lefogytam 56 kilóról 5 kilót, az kicsit hirtelen volt?

Figyelt kérdés
Vagy kinek mi a normális?!

2021. márc. 28. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha az emberen több fölösleg van, akkor 1,5 hónap alatt 5 kiló az tök okés. Viszont te alapból 56 kiló voltál, és most nyilván ez magasságtól függ, de valószínűleg rajtad nem volt akkora fölösleg. Mindenesetre az 5 kiló szerintem nem olyan durva.
2021. márc. 29. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%
Másfél hónapra nagyon jó az 5 kg. A következőben úgyis lassulni fog a fogyás mértéke (sőt időnként stagnálhat is), bár szerintem már nem fogyj tovább!
2021. márc. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

170 cm vagyok kb. , a testzsírom meg olyan 15-20 között mozog.. vagy mozgott. De most hála kicsit lejjebb ment.. és amennyi megmaradt zsír, azt most fogom izommá alakítani, mert nem szeretem, hogy ránézek a hasamra és egy SEMMIT látok szinte.

Igen, nekem ez kiakasztó, de remélem nem lesz belőle baj, hogy így látom.. De megírhatjátok a véleményeteket erről.. ha nagyon nem tudtok rá nem válaszolni.

2021. márc. 29. 10:07
 4/4 A kérdező kommentje:

#2:

Kösziii ^.^ .

Nem is óhajtottam már, ennyi a max. vagy esetleg még egy nagyon kicsit, mostmár jöhet az edzés.. Eddig ugye nem tudtam "kockásítani" se a hasamra, akármennyit edzettem, szóval most már elvileg sikerülnie kell.

2021. márc. 29. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!