Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudom nincs helyi fogyás, de...

Tudom nincs helyi fogyás, de van valami amivel jobban lehet összpontosítani a combbra?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 4. 22:50
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Futás
2021. ápr. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
Nincs.
2021. ápr. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Tudja, hogy nincs, de azért megkérdezi van-e.... :D
2021. ápr. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
Nincs irányított fogyás, de ha rossz a perifériás keringésed, vákuummasszázzsal segíthetsz rajta, az a pangó folyadék egy részét kiviszi a szövetekből.
2021. ápr. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
34%

a ráolvasás az segít

ja nem

2021. ápr. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 QvanyadatMDRTR ***** válasza:
nincs. Az hogy hova hízol jobban és honnan fogysz jobban már genetika kérdése. Vagyis legalábbis, hogy hol látszik meg jobban. Mert ha a combod zsíros, akkor máshol is zsíros vagy, csak az nem olyan látványos. Pl nekem a hasamon látszik eléggé, de ha jobban megnézem a karom, hát ott sem rajzolódik ki a bicó rendesen, míg mikor szálkás vagyok ott is, és hason is, csak hason vészesebbnek tűnik.
2021. ápr. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Tudod nincs helyi fogyás, nincs semmi amivel jobban lehet összpontosítani a combra.


Változtass az étrendeden, mozogj, hogy kalória deficitben legyél és fogyni fogsz, az hogy előbb vagy utóbb fogysz-e a combodból pedig genetika, nem tudsz rajta változtatni.

2021. ápr. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!