Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kinek segitett a fogyasban...

Kinek segitett a fogyasban az, hogy több vizet ivott?

Figyelt kérdés

Mindenhol ezt hangsulyozzak, alapbol nem sokat iszok, de ha igyekszek tobbet, csak felpuffadok, mint egy hordó.Vagy ez csak az elejen van, mig hozzaszokik a szervezet?

Tapasztalatok?



2021. ápr. 7. 12:57
 1/10 anonim válasza:
100%
Ha nem dietazol, akkor is meg kell inni 1-2 litert legalabb egy nap. Azert mondjak, hogy igyal, mert eltelit. Mielott es miutan eszel, igyal meg egy pohar vizet. Igy kevesebbet fogsz enni, illetve utana nem leszel annyira ehes. Amugy sem egeszseges keveset inni, ugyhogy csa jol jarsz, ha elkezdesz tobb vizet fogyasztani.
2021. ápr. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%

Vizet én sem tudok meginni 2litert,de készítek zöld illetve gyümölcsteát cirtommal,berakom a hűtőbe,azzal összejön,plusz a kávé.

Eltelít és nem tudsz annyit ennyi,a másik dolog,hogy nem érzed,hogy csipedned kell két étkezés között.

2021. ápr. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
58%
Én nem fogytam tőle. Kb fél-1 éve iszok minden nap minimum 2 liter vizet, de fogyás nem történt, vagy legalábbis nem emiatt történt :)
2021. ápr. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Senkinek. Nem azért iszunk "több" vizet, hogy fogyjunk.
2021. ápr. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Fogyásban nem segít (bár a szénsavas víz főleg, ad egy teltségérzetet), de az egészséges életmód része a megfelelő folyadékbevitel, és sokan elhanyagolják. Vagy végül is, ha valaki eddig napi 2l coca colát ivott, amit lecserél 2l vízre, akár fogyhat is... :D
2021. ápr. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kettes vagyok,mi rosszat írtam?
2021. ápr. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha evés helyett iszol, nem feltétlenül vizet, hanem teát, csontlevest stb. az eltelít és nem érzel akkora éhségérzetet. De ha szorosra húzott derékszíjat használsz, az is csökkenti a gyomor által befogadott mennyiséget. Egy régi kolléganőm mindig azt csinálta, hogy ivott 2 dl valamit (nem alkoholos italt), ha éhes volt. Volt is olyan 45 kg.
2021. ápr. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A kávé meg az ilyen "élvezeti cikkek" (ahogy bioszon tanultuk) ha jól tudom vizet vonnak el a szervezetből szóval nem támogatják a folyadék bevitelt. #2-nek írom lehet ezért pontoztak le.
2021. ápr. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
53%
Az,hogy reggel megiszok egy kvt,még nem a világvége...
2021. ápr. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
#8: És a sör is, igaz? (Mert ugyanúgy vízhajtó mint a kávé.) Ha igaz lenne, nem lennének alkoholisták mert már meghaltak volna kiszáradásban.
2021. ápr. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!