Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Változatos diétás ebéd?

Változatos diétás ebéd?

Figyelt kérdés

Elkezdtem fogyózni és az az igazság hogy màr eléggé unom a csirkemell rizs kombót. Pedig próbálom változatosan elkészíteni de már kicsit unalmas.

Gondoltam zold bab levesre de nem tudom hogyan tudnám elkészíteni úgy hogy ne hizlaljon. Nekem kicsit új még ez az egész.

Esetleg bab leves nem tudom mennyire hizlal? Természetesen minden hús nélkül.

Vagy ha bárkinek bármilyen recept előjönne és megosztaná velem szívesen fogadnám



2021. ápr. 8. 21:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Levesek?
2021. ápr. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen az is egy jó ötlet
2021. ápr. 8. 21:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Fogyózás alatt egyébként mit értesz? Számolod a kalóriákat és deficitben maradsz?
2021. ápr. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Csirke, csakis a csirkehús
2021. ápr. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%

Köretnek édesburgonya? Olaj nélkül készítve meglepően kevés kalória és laktató. A sima krumpli sem maga az ördög, ha nem egy vödör zsírban sütöd.

Tésztasaláta esetleg. Minimális tésztától is sokkal jobban laktat, mint a sima zöldsaláta. Szószokkal óvatosan.

A levesek átlagban szerintem nem nagyon kalóriadúsak, persze a babgulyás már kicsit igen.

Hús mentes opciónak zöldségfasírtok sütőben, esetleg tofu, bár azt én nem fogyasztom, nem ismerem milyen.

2021. ápr. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ehetsz leveseket, nyugodtan hússal is, a rántást érdemes kihagyni. Bármilyen húst, párolt/sült zöldséggel, salátával. Főzelékeket magával sűrítve, vagy habarva.
2021. ápr. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!