Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van itt olyan, akinek érdemi...

Van itt olyan, akinek érdemi mozgás nélkül sikerük lefogynia 5-10kg-t?

Figyelt kérdés
160 cm, 60 kg vagyok és 30 éves nő. Kb heti 3x30 percet edzegetek otthon, erősítő, cardio gyakorlatokat. Ezt 2 hete csinálom, a bevitt kalória 1200,amit próbálok tartani. Így le fogok tudni fogyni 6-8 kg? Vagy ez igy semmi?
2021. ápr. 13. 17:00
 1/5 anonim ***** válasza:
97%

A semminél mindenképpen jobb! A kalória borzasztóan kevés, főleg ha eddig szinte korlátlanul ettél. Ha hirtelen így csinálod a szervezeted tartalékolni kezd és nagyon nehéz lesz a fogyás. Használd a yazio appot, rengeteget segít. A kalóriakereted egészséges ételekkel töltsd ki. Röviden ennyi

(23kg-ot fogytam)

2021. ápr. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
97%
Nekem igen, de sokkal nagyobb súlyról indultam, 5 kg simál leszaladt 1 hónap alatt ( nagyrészt víz), kb 10 kg minusz után kezdtem sétán kívül mást is érdemben mozogni. és ahogy fogytam, kellett is a több mozgás. Igaz, végig normálisan ettem/eszem, nem koplalok így.
2021. ápr. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem 10-et. Izületi problémák miatt menni alig bírtam, sokat ültem, feküdtem. Minimálisra lett leszorítva az evés, ezért szép lassan de fogytam.
2021. ápr. 14. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

12-t lustasagbol csak kajan valtoztattam

Miutan lefogytam mar elkezdtem sportolni, mindegy ha vekony vagy ha kozbe tok formatlan

2021. ápr. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Csak kajával is le lehet fogyni a megfelelő kalóriamennyiség kiszámításával és tartásával (makrókra is érdemes ilyenkor figyelni, testalkat alapján meghatározott arányokkal), de nem igazán érdemes szerintem. Az ember lehet vékony, úgy, hogy rosszul néz ki. Érdemes valamilyen edzést végezni ami tónust ad az izmoknak, mert azoktól fog függeni a tested alakja. Tervezz és következetesen tartsd be hosszú távon, ennyi a titok szerintem.
2021. máj. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!