Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék hatékonyan...

Hogyan tudnék hatékonyan lefogyni?

Figyelt kérdés
Az a baj hogy ha nem figyelek oda az étkezésemre akkor nagyon sokat eszek így most elég sok háj van rajtam...(tini vagyok) Szeretnék kb 5-6 kg fogyni és főleg formásodni(lapos has,kerek popsi) Ha egészségesen étkezem napi 5× és mellette rendszeresen futok/ edzek akkor mennyi idő alatt tudnék lefogyni/ latható változást elérni?

2020. márc. 20. 19:55
 1/4 anonim ***** válasza:
7%
elég napi 2 vagy 3-szori étkezés is
2020. márc. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jól összeállított étrend kell, különben kiszámíthatatlan az eredmény.
2020. márc. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ahogy a 2-es valaszolo is irja. Jol osszeallitott etrend ami nem DIETA, hanem egy olyan etrend amit nagyon nagyon sokaig tudnal tartani. Ebbe pedig belefer minden. Egyebkent sem szabad magadtol megvonni semmit, de nagyon fontos a mertek, es ha fogyni akarsz akkor pedig a kaloriadeficit. Egy jol osszeallitott etrendbe akar a csoki is belefer vagy ritkabban a pizza, sot meg akar a gyorskaja is. Szerintem 70% tisztaetkezes es 30% “szemet” ez a titok.

Amit en ettem tegnap:

Reggeli: 2 db toast piritos kenyer, csirkemell sonkaval, rengeteg zoldseggel es egy pohar cukormentes, kokusztejjel keszult cappucino

Tizorai: (ritkan eszek gyumolcsot de tegnap nagyon megkivantam) 1 db alma es egy kisebb narancs, osszevagtam oket, fahejjal megszortam

Ebed: 2 db tenyernyi csirkemell. Koret: vettem ilyen uvegtesztat amire ontottem szoja szoszt es megpiritottam a cukkinit+repat+gyombert+pritamin paprikat majd osszekevertem oket es a vegen egy nagyon pici edessavanyu szosszal leontottam

Uzsi: protein szeletet ettem, mivel voltam edzeni

Vacsi: tojas (3 tojasbol 3 feherje+1 sarga) es uborka


De ha szeretned tudok nagyon jo recepteket irni, de azt mar privatba :)


Mivel nem tudom hany centi vagy, hany kilo, milyenek a mereteid.


Es a kulcs: 70% etkezes 30% mozgas

2020. márc. 21. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Itt főleg egy jó étkezési rutin vagy étrend kell! A futás csak ráadás. Yaziot töltsd le és vagyél egy konyhamérleget ha nincs. innentöl tards a kcalt amit a yazio összeállít neked. Sok sikert!
2020. márc. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!