Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tegyukfel ha hajnali egykor...

Tegyukfel ha hajnali egykor meg fent vagyok es eszek akkor azt mar a masnaphoz kell szamolni? vagy alvas utantol szamit a “holnap”?

Figyelt kérdés
ez orok rejtely nekem,hogy ilyenkor mi van... melyik naphoz kell szamolni😅
2021. ápr. 16. 21:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Felkeléstől lefekvésig tart egy nap.
2021. ápr. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha 23:55-kor ennél, akkor még azt ahhoz a naphoz számolnád, nem? Nem pedig a holnaphoz. Szerintem az az 1 óra különbség pedig édesmindegy, szerintem az az 1 óra kb. semmi. Ha pl. 3-kor vagy 4-kor ennél, azt már az új naphoz számolnám, de szerintem az éjjel 1 óra az simán belefér.


Meg az előző válaszolónak igazából igaza van, felkeléstől lefekvésig tart a nap. Meg ha rendszeresen szoktál ilyenkor enni, minden egyes nap olyankor, akkor igazából tök mindegy melyik naphoz számolod, mert ez egy ismétlődő folyamat, mindig ugyanakkor zajlik. Szóval érted, az eredmény kb. ugyanaz.

2021. ápr. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 vantel ***** válasza:
42%
Nem ilyen bonyolult. Ha naphoz akarod számolni akkor nem étkezhetsz napnyugta után, napkelte elött! Táplálkozz nappal!
2021. ápr. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%
kakálástól kakálásig :-D
2021. ápr. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Jobbat kérdezek: Ez hogyan befolyásol bármit is?
2021. ápr. 17. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
Komoly fogyókúrád lehet, ha éjjel egykor is eszel.:) De sok sikert!
2021. ápr. 17. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy. Köztudott, hogy amit éjjel, sötétben eszel, az nem hízlal, mert olyan mintha meg sem etted volna.
2021. ápr. 17. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%
#6 És ha több műszakban dolgozik? Vagy egyetemista, és éjjel zh-ra tanul? Vagy ha bármilyen más ok miatt későn kel és későn fekszik le aludni? A lényeg, hogy megfelelő mennyiségű és minőségű ételt fogyasszon.
2021. ápr. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én éjfélig számolok egy napot.Amit éjfél utàn eszek,hozzáadom a következő naphoz.De szerintem mindegy,hogy számolsz,nem változtat az átlagon.(tehát mindegy h egy nap 2500-at eszem másnap meg 1500 vagy mindkét nap 2000-et).Amúgy fiatal koromban alakítottam ki így,olyankor sokat tanultam éjjel,de arra is volt gyakran példa h reggel jöttem haza builból.Na ha most két napig nem alszok,akkor azt a kaja mennyiséget két nap alatt nem egy nap alatt ettem meg.
2021. ápr. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!