Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kéne még fogynom?

XR115 kérdése:

Kéne még fogynom?

Figyelt kérdés
163 cm magas vagyok és 50 kg a súlyom. Ez így megfelelő egy lánynak?

2021. ápr. 18. 23:25
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Nagyjából megfelel, sőt talán (az én ízlésemnek) kicsi sovány is. Egy kép sokat segítene, hiszen az izom:zsír arány is fontos. Illetve az életkorod is számít.
2021. ápr. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Korod? Nemed? Testzsírszázalékod?
2021. ápr. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Tökéletes. Ha fogynál, már túl sovány lennél. Ha nem vagy teljesen megelégedve az alakoddal, akkor esetleg izmosodni érdemes. Lehet, hogy kicsit többet mutat majd a mérleg, mert az izom nehezebb, mint a zsír, de még jobban fogsz kinézni.
2021. ápr. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
16 éves és lány vagyok. Azért akarok még fogyni mert nem olyan szép lapos hasam.
2021. ápr. 19. 09:09
 5/9 anonim ***** válasza:
61%
Akkor inkább csinálj célirányosan hasizom erősítő gyakorlatokat!
2021. ápr. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Edzz inkább
2021. ápr. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm XD
2021. ápr. 19. 12:09
 8/9 anonim ***** válasza:
74%

Fogynod nem kell, a tökéletes súlytartomány alsó részén vagy!

Edz de ne csak hasra, hanem lábra, felsőtestre is, jó intenzíven, mert pl ha kerekebb a feneked akkor a hasad is laposabbnak tűnik ^^. Meg amúgy sem létezik helyi fogyás, a zsírt nem tudod hasizom edzésekkel célzottan eltüntetni, de ha nem elég erős a hasfalad akkor nem tartja úgy a belső szerveid- beledet stb és ezért tűnhet nagyobbnak tehát ezért érdemes hasra edzeni inkább

2021. ápr. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez attól is függ kinek a vêleménye érdekel. Megfelelni soha nem fogsz mindenkinek ( már ha ez esetleg a cél)

Szerintem amúgy kicsit kevés ez a súly, nem tartom nőiesnek az ilyet, de még valószínűleg egészséges. Ha a testi funkcióid rendben működnek, akkor más emberek véleménye nem számít. Az enyém sem. Fogynod 1000% nem kell, de ezt te is tudod, ha van szemed és látsz is vele.

2021. ápr. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!