Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le ha erősen...

Hogyan fogyjak le ha erősen túlsúlyos vagyok ?

Figyelt kérdés

105 kg vagyok és 170 centi , nő. Szeretnék lefogyni , két hete kezdtem , de nem tudom hogy csináljam. Egyelőre száműztem a lisztet , cukrot, üdítőt, pékárut és édességet persze.

Amit eszek : csirkemell , zöldség, gyümölcs, light mozzarella golyó , joghurt, müzli, zabpehely , sovány tej . Víz és frissen facsart narancslé. Mi az amit esetleg még kellene ehhez adni vagy elvenni belőle ? Vacsira mi a legideálisabb ?

Sajnos ahol élünk meg zárva vannak a konditermek ráadásul van egy pár hónapos babám így nehéz is megoldani egyelőre mert apuka nagyon sokat dolgozik , más segítség nincs. Mostanáig napi 5-10 kmt sétáltam a babával illetve holnap érkezik az elliptikus trénerem. Futni tudok még elmenni bár mind közül ez a legnehezebb :)

A fogyás már megindult de gondolom nagy súllyal rendelkező emberek esetében az elején könnyebben meg lefelé


2021. ápr. 19. 21:29
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem jól csinálod. Esetleg egy kalóriaszámlálós appot leszedhetsz (Yazio vagy kalóriabázis) és úgy jobban követheted a kajálást. Futással óvatosan az ízületeid miatt, inkább gyorsgyaloglás meg az ellipszis nagyon jó az elején.
2021. ápr. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
31%
Fogyókúrázok,ott rontják el mikor el kezdenek fogyókúrázni,mert akkor csak az evésen jár az eszük.
2021. ápr. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
Gyakorin max annyit tanulsz meg, hogy nincs helyi fogyás :)
2021. ápr. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%

Tojást, olajos magvakat hiányolom, esetleg más hús? Egyébként nem tűnik rossznak. A lényeg hogy ne fogyókúrázni akarj, hanem egészségesebben táplálkozni, rendszeresen mozogni, olyan életmódot alakíts ki, ami az igényeidnek megfelel, hatékony a céljaid elérését illetően, és életed végéig tartani tudod. Semmiképp se koplalj, mindig egyél ha éhes vagy! + Legyél nagyon türelmes és kitartó!. Én kórosan elhízottként kezdtem, mára 2 év alatt visszafogytam szimpla túlsúlyra, már a normál testsúly sincs nagyon messze:)

Nehéz, de nagyon megéri!

2021. ápr. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Utolsó: köszi a biztatást :) tojás kimaradt, azt szoktam enni. Olajos magokat eddig nem nagyon ettem ezért sem tudom hogy vezessem be. Hússal sajnos elég válogatós vagyok, halat egyáltalán nem eszek és a marha vagy a sertés sem a kedvencem
2021. ápr. 19. 22:51
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem az olajos magvak nagy kedvenceim. Kesudió, mogyoró, pisztácia, mandula, tökmag, napraforgómag. Kóstold meg őket, nagyon egészségesek, finomak:)


Esetleg pulykahús? ( Kis változatosság)

2021. ápr. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
0%
Fordulj Gál Nikolettához, meg találod instagramon, facebookon, de más weboldala is van.
2021. ápr. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
56%
Én is 105 kilóról indultam februárban. Én kalóriát számolok,azon belül azt esuem,amit eddig. 97 kiló vagyok most
2021. ápr. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én 101,7-ről(173cm) indultam január középén,most 90 vagyok. Kalória bázist használom,és az utolsó ketchupot is mérlegelem és számolom.
2021. ápr. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!