Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Az ismerőseim...

Mit csináljak? Az ismerőseim nem nevetik ki a hasamat bikiniben?

Figyelt kérdés

Nemsokára itt a nyár.

153cm és 43 kg vagyok. Tudom normális súlyom van, de a hasam tartok tole, hogy nem nézne ki jól az én 2 részes bikinimmel.


Íme egy kép a hasamról: [link]


Nem szeretnék nagyon fogyni, de félek, hogy az ismerőseim, vagy akár csak a Balatonon az emberek, ki fognak nevetni. Kisebb koromban volt, hogy az ismerőseim a Balatonnál azt mondták, hogy hordóhasú vagyok, vagy hogy olyan vagyok mintha lenyeltem volna egy dinnyét.

Nincs semilyen betegségem.

Kérlek segítsetek, hogy mit csináljak és hogyan.



2021. ápr. 26. 23:41
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
81%
Ne egyél nasit és hulladék kaját, és fogj hozzá mozogni, pl. ugrálni, hullahoppkarikázni!
2021. ápr. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Normálisan szoktam enni, a nyusziaimmal rendszeresen (kb naponta) legalább fél órát (általában 1- 1, 30) futkározok.

Kiskoromban volt hogy majd szét repedt a hasam, de az ismerőseim kedvesen mondtak, ezt meg azt. (Nem nagyon bántottak meg) csak szeretném kényelmesen érezni magam, hogy ne keljen feszengenem.

2021. ápr. 27. 13:45
 13/23 anonim ***** válasza:
66%
Szia! Megkerdezhetem hogy hany eves vagy?
2021. ápr. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
17, tudom kicsit kisnovesu, de mindegy
2021. ápr. 27. 17:10
 15/23 anonim ***** válasza:
48%

A hasad - csak a hasad - nem mérvadó.


Egy egész alakos képpel többet lehet mondani, mert lehet hogy mellette pl tök jó a feneked, vagy nagyobb melled van, stb.


Egy pocak semmit nem jelent, nekem is így néz ki, mikor sokat eszek és puffadok - még durvább -, de egyébként még mindig kórosan sovány vagyok.

2021. ápr. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
47%
Húzd ki magad, húzd be a hasad és vegyél fel egyrészes fürdőruhát.
2021. ápr. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
82%

Hmm, azt hittem fiatalabb vagy, mert nagyon fiatalkan en is hordo voltam aztan az ido levitte.

Hat akkor marad az edzes, meg nezz olyan kajakat amiket leviszik a puffadast, amik meg okozzak azokat keruld(nekem pl a gluten volt mindig a ludas).

De egyebkent ez tenyleg egy olyan kep, hogy nem sokat tudunk meg. Fel a fejjel :)

2021. ápr. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
85%
Ha 43 kilósan ilyen a hasad, akkor valószínűleg nem jó a tartásod.
2021. ápr. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
0%
Ti komolyan elhiszitek hogy 43kg??😂😂na jó ez a hét vicce
2021. ápr. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
31%
Na benned aztán jó nagy adag bél van.:D
2021. máj. 1. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!