Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Az ismerőseim...

Mit csináljak? Az ismerőseim nem nevetik ki a hasamat bikiniben?

Figyelt kérdés

Nemsokára itt a nyár.

153cm és 43 kg vagyok. Tudom normális súlyom van, de a hasam tartok tole, hogy nem nézne ki jól az én 2 részes bikinimmel.


Íme egy kép a hasamról: [link]


Nem szeretnék nagyon fogyni, de félek, hogy az ismerőseim, vagy akár csak a Balatonon az emberek, ki fognak nevetni. Kisebb koromban volt, hogy az ismerőseim a Balatonnál azt mondták, hogy hordóhasú vagyok, vagy hogy olyan vagyok mintha lenyeltem volna egy dinnyét.

Nincs semilyen betegségem.

Kérlek segítsetek, hogy mit csináljak és hogyan.



2021. ápr. 26. 23:41
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
8%

Khm: hogy válaszoljak is.

Nagyon ugy tünik hogy nincs rajtad háj🙂 tehát nem fogyás kell.

Vagy: edzél hasra (de nem kell addig amíg kimerülsz) és főleg fuss, úsz, aerobick. Ez feszesebbé teszi az izmokat és a testtartás is szebb lesz.

Vagy csak: egyél kevesebb szénhidrátot mert az puffasztja legjobban a hasat. Még a zsírra is több szükség van mint szénhidrátra.


Ezeket megfelelően csinálod rendszeresen, nem hogy nem nevetnekek de egy dögös csaj leszel. Remélem egyszer találkozunk😅

Minden jót!

2021. máj. 18. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
50%

Bocsánat az első kommentomra biztos nem voltál kiváncsi, illetlen volt.


Ha csak az a célod hogy ne nevessenek ki, ne aggódj! A normális emberek nem nevetnek ki a külsőd miatt. Többet foglalkoznak a saját külsejükkel.

2021. máj. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
51%

Ha ez megnyugtat én ágyéktól bordaaljig végighúzódó heggel járkálok strandra és nem érdekel, ha bárki is undorítónak tartja.

Anyámmal még viccelődünk is, hogy mi van elaludtad a hasadat.

2021. máj. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!