Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudnátok nekem mondani "egészs...

Tudnátok nekem mondani "egészségesebb" kínai büfés kajákat (körettel)?

Figyelt kérdés
1 hónapja egészséges életmódot élek, amibe a táplálkozás is beletartozik. Ma nincs kedvem annyira főzni, szóval rendelek kínait. Általában mézes csirkét eszek pirított tésztával, viszont úgy vagyok vele, hogy ha van valami egészségesebb opció, akkor inkább azt választom. Tudnárok mondani valami egészségesebb kínais húst meg köretet?

2021. ápr. 28. 08:31
1 2
 1/13 anonim válasza:
17%
Egy biztos, a denevérszárnyban sült tobzoska nem jó. :/
2021. ápr. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

#1

Kár hogy gyakorin ha jelentenél egy választ nincs olyan opció hogy:

"Az illető trollkodik"

2021. ápr. 28. 08:37
 3/13 anonim ***** válasza:
71%

Nincsen sajnos, főleg az elérhető árú magyar változatok nem azok.

Ha sokféle zöldséget kis tésztát és sovány husit ősszefőzöl-pirítasz (levesnek v. főételnek) az nem tart sokáig, egészséges és finom.

2021. ápr. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%
Ott valóban, inkább csak kisebb rossz választási lehetőség van. Én szerzetesek eledelét mondanám rizzsel, mert a szerzetesek eledelébe legalább zsír nincs sok, a rizs meg laktat.. Nekem mondjuk tuti mem esne jól.. Szerintem ha csak ritkán engeded meg magadnak edd azt, ami jól esik.. egy alkalomtól nem hízol el és pont amiatt szeretjük legtöbben a kinai kajákat amiktől hízlalóvá és egészségtelenné válnak..Így az èlmény veszik el, akkor meg már minek ott enni. Vegyél egy salátát valahol..
2021. ápr. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
87%
Az a baj, hogy az ilyen büfés jellegű kínai kaják tocsognak a zsírban és nemelyikükben a keményítő is nagyon sok. Ha "csaló napot" akarsz tartani akkor csak hajrá. Vagy rendeljél kínai, thai vagy bármilyen ázsiai étteremből(padthai, buddha original) azok talán még nem olyan ördögtől valóak ilyen téren. Lényeg, hogy ne ilyen besűrödödött szaftos állagú kaja legyen mert abba sok a keményítő.
2021. ápr. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem nem esne jól, mert nagyon zsíros. Én mostanában nagyon figyeltem az étkezésre és tegnap csináltam Bolognait és kis adaggal ettem és azt éreztem h fu bmeg:D
2021. ápr. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%

Tényleeeg a padthai az jó ötlet. Esetleg sushi ha szereted.

(előzo vagyok)

2021. ápr. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
81%
Sztem rendelj, amit kívánsz és csak kis adagot, mert nem nagyon van jó választás... leírták már előttem is, de ami egészségtelenné teszi ezeket a kajákat, az a nátrium glutamát, keményítő, szójaszósz, só és cukor túlzott használata. Épp emiatt kb mindegy, mit választasz, edd meg és utána térj vissza a rendes táplálkozáshoz.
2021. ápr. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
93%
Ha ez szempont, rendelj máshonnan. Annyi lehetőség van.
2021. ápr. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
minden olajba fullasztanak, tőlük egészségeset nemm fogsz kapni
2021. ápr. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!