Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van esély arra, hogy 7-8 nap...

Van esély arra, hogy 7-8 nap alatt egy kicsit kiszépüljek? :)

Figyelt kérdés

Egy nagyon picit lefogyjak. (Normális alakom van, de mindig is egy kicsit vékonyabb szerettem volna lenni) Szóval úgy 1-2 kg van szó.

Illetve sajnos ettől az itthon üléstől lett egy kis tokám. Nem tudom hogyan tüntethetném el.

A karom sajnos genetikailag kicsit erősebb, ducibb, szóval gondolom azon nem tudok változtatni...

Meg hogy így az egész kisugárzásom szép legyen, ha valaki rám néz, akkor azt lássa

Szóval nagyjából ennyi igen.

Köszönöm a tippeket, tanácsokat. :))



#fogyás #kiszépülés
2021. ápr. 30. 19:13
 1/6 anonim válasza:
100%
Egyél egészséges kajákat, mozogj. A tokát nem tudom hogyan lehet eltüntetni.
2021. ápr. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát azt szokták mondani, hogy az egészséges fogyás, az maximum olyan 0.5kg/hét, viszont ez a nagyobb túlsúllyal rendelkezőkre igaz. Nálad szerintem olyan 0.1-0.25kg/hét a reális.

Próbálj meg egy kicsit sportolni, számold ki a kalóriaigényedet, egyél egészségesen és, akkor egy néhány hónap alatt már egy egész jó eredményt érhetsz el.

2021. ápr. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért 7-8 nap alatt? Ez nem így működik. Élj egészségesen, sportolj, ne sürgesd a kilókat.
2021. ápr. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%
Gondolom randid lesz.:) Imádom az ilyen kérdéseket, amikor vki egy hét alatt akar bomba formába lendülni X hónap punnyadás után. Nos, ez nem így működik. De ahogy írtad, egy " nagyon picit" fogsz tudni fogyni. Olyan 20 dekát. TERMÉSZETESEN ez nem fog látszani. ( Gonosz, földöntúli nevetés: muhahahaááá)
2021. máj. 1. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha eddig nem figyeltél oda az étrendedre és az életmódodra, akkor itt az ideje elkezdeni. Egyél sok zöldséget, gyümölcsöt (most már lehet szamócát is kapni :)), főzz magadnak egészséges ételeket, igyál elég vizet. Aludd ki magad, mozogj egy kicsit minden nap, menj ki a szabadba. A közérzetednek is jót fog tenni. Egy hét alatt nem fog csoda történni, de hosszabb távon megéri. 1-2 kg fogyás alig látszik meg.

1 hét múlva pedig vegyél fel egy csini ruhát, ami előnyösen áll neked, jó frizura, kis smink, és máris megszépülsz :) Hozd ki magadból a legjobbat, és nem csak külsőleg.

2021. máj. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem meg simán le lehet adni egy hét alatt akár 2-3kg-t,inkàbb vízből,de lehet.Toka ellen a hasizom gyakorlatok is jój
2021. máj. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!