Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudna a lányom fogyni?...

Tokaji Fruzsina kérdése:

Hogyan tudna a lányom fogyni? Vagy teljesen normális a testsúlya?

Figyelt kérdés
A lányom 12 éves 154 cm és 50 kg. Szerintem túlsúlyos mert a hasán nagyon nagy zsírréteg található.Valaki tud valami tippet?.....Vagy ez az 50kg az ideális testsúly?

2021. máj. 7. 06:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
76%
9-es vagyok! Igen, én is 12 évesen lettem testkèp- és evészavaros, előbb utóbb valószínűkeg magától kezdene drasztikus diétákba.
2021. máj. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Sunshinedoll ***** válasza:
10%
#11 Nem, ha otthonról nem azt hozza, hogy neki erre bármilyen szinten szüksége van.
2021. máj. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Kedves válaszolok köszönöm a válaszokat de kérdést nem én tettem fel hanem a lányom. Ezt a kérdést látva meglepődtem mert nem tudtam hogy nincs megelégedve a testével, igazából 45 kg és tiszta izom,mert rengeteget sportol.🙃
2021. máj. 7. 10:07
 14/17 anonim ***** válasza:
76%
Kicsit talán sok ilyen korban, de egyáltalán nem vészes. Drasztikus diétának nincs értelme, inkább az egész család egyen egészségesebben és mozogjon többet. De ne említsd neki, hogy azért, mert kövérnek tartod, rettentő káros. Az interneten úgyis mindig azt fogja látni, hogy nem elég vékony, mindenkinek mindig fogynia kell, ettől akkor is lehet evészavara, ha otthon nem ezt látja. (Ha igen, akkor még könnyebben.)
2021. máj. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

#12-es, #8-as vagyok.

Dehogyisnem alakulhat ki. Pont ezt írtam, a környezet már sokkal jobban befolyásol, főleg ebben a korban, mint amit otthon látsz. Nyilván van köze hozzá a hozott mintának is, de a kiskamaszok sokkal inkább a barátaikhoz, "példaképeihez" hasonlítják magukat, és hiába nem aggódik anyu a 2 kg súlyfeleslege miatt, attól még a gyerek azt fogja magán látni, hogy ő kövér, csak mert nincs kockahasa. Sajnos szerintem sokkal inkább befolyásol a környezet, mint az otthon látott minta.

2021. máj. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
74%
Most lesz wifi kikapcs Fruzsi
2021. máj. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
66%
Nem értem az olyan kommenteket, hogy gyereknek nem szabad diétáznia. Az a baj, hogy ez sokaknak egyet jelent azzal, hogy nem szabad enni. Az evést megvonni felnőttnek sem szabad, akkor sem, ha fogyni akar. Egy jó (fogyókúrás) étrend mellett nem szabad éhesnek lenni, csak ki kell iktatni pár szemét, feldolgozott kaját és sok zöldséget, gyümölcsöt és egyéb egészséges ételeket kell enni. Meg persze sportolni sem árt. Ezt miért nem szabad egy gyereknek?
2021. máj. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!