Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan, milyen mozgással...

Hogyan, milyen mozgással vékonyíthatnám a lábam?

Figyelt kérdés

Pici vagyok(160 cm),már nőni se fogok nagyon,de ez nem zavar,viszont a lábaim rövidek,és tömzsiek,és annyira utálom.Az utóbbi időben elég sz*rul étkeztem,meg sokat futottam,bicajoztam,és nagyon durván izmos lett a combom,most kb.úgy néz ki mint egy férfi láb,egyszerűen gyűlőlöm:(Bármit megadnék,hogy szép,vékony,karcsú lábaim legyenek!Egyébként édesanyámnak is hasonló alkata van,de neki vékonyabb a lába sokkal.Ő csak azt hajtogatja,hogy sose lesz vékony lábam,mert ilyen vagyok genetikailag,de szerintem ez hülyeség.

Segítsetek,kérlek!Bármit megteszek,hogy vékony lábam legyen!

A combom egyébként 60-61 cm körül van,a vádlim 40 cm a legvastagabb részen.

17L


2010. aug. 23. 18:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Mivel ahogy írtad sokat mozogsz- futsz, biciklizel, ez nagyon jó, ne hagyd abba! Viszont te is bevallottad, hogy nem étkezel jól. Ez mit jelent? Este eszel sokat/kevés zöldség gyümölcs/sok édesség/mi? Szóval szerintem te is tudod a választ: helyes táplálkozás, és mellette ezek a sportok!!!
2010. aug. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi:)

Hát a sz*rul ettem azt jelenti,hogy sok kenyeret,meg zsíros dolgokat ettem,de egyébként nem vagyok mindennap mekibe járós fajta,édességet is ritkán eszem,nem iszok szénsavas lötyiket,csak vizet.

2010. aug. 23. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!