Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egészséges táplálkozás +...

Egészséges táplálkozás + sport, mennyit fogyhatok?

Figyelt kérdés

Teljesen áttértem az egészséges táplálkozásra, ami azt jelenti, hogy nem eszek fehér lisztet (és abból készült péksütit, kenyeret, semmit), fehér cukrot, meg cukros üdítőket. Sok zöldséget, gyümölcsöt eszek és tornázni is szoktam 4-5-ször egy héten.

Ja és, ha torna helyett 1 órát szobabicikliznék meg használnám a leg magic-et akkor az úgyanúgy hatásos lenne?


2010. aug. 23. 21:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
nekem bevált. amióta egészségesen táplálkozom és heti több alkalommal sportolok azóta nincs súlyproblémám. 67 kg-ról az évek során 49-re mentem le. több éve tartom is.
2010. aug. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
68%

Diéta alatt ne egyél sok gyümölcsöt,legfeljebb,mozgás előtt egy keveset.Az 1 óra szobabicaj jó.A húsokhoz meg a zöldségköret is jó.

Kb heti 1 kiló biztosan lemegy.

2010. aug. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!