Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akik esetleg vásároltak már...

Akik esetleg vásároltak már személyre szabott étrendet, mik a tapasztalaitok? Bevált a plusz kilók leadásában? Mennyire szerettétek, mennyire volt változatos?

Figyelt kérdés

Minden érdekelne ezzel kapcsolatban.

Egy kicsit elszaladt velem az a bizonyos ló és fel is jött 15kg kb.

Úgy érzem már csak egy ilyen személyre szabott étrend segíthet amiben le van írva, hogy ezt eheted, azt meg nagyon gyorsan felejtsd el és punktum!

Ha esetleg próbálta esetleg valaki akkor leírhatná erről a véleményét és mindent, kíváncsi vagyok nagyon.



2021. máj. 23. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hat figyelj én követek instagramon egy lányt

Ujvaridorietrend vagy valami ilyesmi a neve

4 hétre írja a vendegeire az étrendet(ha valaki gluten laktóz pcos meg ilyenek nekik kulon stb)


Es kuldenek ilyen előtte utána képeket es nagyon durvák 4 hét alatt mennyit tudnak elérni szimpla egészséges étkezéssel(es olyan kajakkal amiket bármelyik boltban megtudsz venni vagyis a hozzávalókat)


En mar egy ideje fontolgatom, hogy befizetek egy étrendre:D

Es neztem a képeket ott is lazán esznek gofrit palacsintát mindenfélét amit amugy is eszel, csak pl ilyen liszt helyett masik fele, meg mittudomen mik vannak.


Én ajánlanám az oldalát, van ahol 1-2 het alatt latszik a valtozas.


Sok vélemény is van, pl valakinek nem volt 1 évig menstruációja és a rendszeres egészséges étkezés miatt újra lett(és sok ilyen vélemény van)


Nem akarok ennyire reklámozni, de komolyan nagyon hatékony ez a diéta(azt hiszem 25k, de legalább megtanulsz helyesebben, egészségesebben étkezni🥰)


Nem hiába van egyébként 53000 követője:)


Szóval hajrá, én is kipróbálom majd(csak először gyűjtök pénzt rá😂✌🏼)

2021. máj. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Nem személyes tapasztalat, de több ismerôsöm kipróbálta Tomán Szabina diétáját.

Tasakos porokat, puding szerû kajákat kell enni.

Fogytak tôle? Igen. De elég hamar megundorodtak, mert van x féle íz, ami egy idô után unalmassá vált. Egy idô után vissza lehet vezetni a normális kaját, és aki tudta tartani a diétás étrendet magától, arra kevesebb ment vissza. De volt, aki utána ott folytatta, ahol abbahagyta, és még több is visszament rá.

Szóval maga a Tomán cucc arra jó, hogy fogyj tôle, de hogy ezt meg tudod-e tartani, az csak rajtad múlik.

2021. máj. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem pénzkidobás. Ezek az emberek a lustákból élnek. Semmi olyat nem mondanak, ami nincs fent az interneten.
2021. júl. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Kezdésnek, hogy el tudj indulni valahol, ha még nem vagy jártas ebben a világban és nemtudod mit hogyan, akkor hasznos lehet. Vannak akik elég változatos étrendeket írnak, és vannak akik nem:( szóval elég változó hogy megeri vagy nem
2021. júl. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!