Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Görkori jó kiegészítő mozgás...

Görkori jó kiegészítő mozgás fitness trambulin mellett?És persze diétával?Fogyás a cél.

Figyelt kérdés
2021. máj. 27. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Jobb, mintha nem lenne az se, de csodát ne várj ilyenektől.
2021. máj. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
Már maga a diétával fogyhatsz, a mozgás az csak plusz, ami sosem árt, egészséges. Szóval igen, ilyen szempontból jó a görkori, az is mozgás, és bármilyen mozgás jobb a semminél. (szerintem). Illetve nyilván ezt így pontosan nem lehet megmondani, de a neten különböző oldalakon azt írja, hogy 70 kg-ra számolva 1 óra alatt a görkorizás 526 kalóriát éget, más oldalon azt írja, hogy 70 kg esetén 515 kcal/óra, illetve egy másik kalkulátor szerint ha 170 cm-es 70 kg-s nő 1 órát csinálja, az 214 kcal. Szóval hmm, elég változó adatok, de mindenesetre ebből is látható, hogy azért éget kalóriát úgy ahogy.
2021. máj. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp, meet valamennyi kalóriát elhasználsz, ment kint vagy a levegőn, ami szintén egészséges.
2021. máj. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon jó a görkori, én szeretem. Pár hete kezdtem el kiváltani vele a gyorsgyaloglást. Kevésbé terheli meg az ízületeket, mint pl a futás. De persze rossz időben ha esik az eső vagy hó akkor marad a gyaloglás. :)
2021. máj. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
2021. jún. 4. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!