Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A Nupo vagy Turbó diéta...

A Nupo vagy Turbó diéta étrend kiegészítő lenne-e a jobb?

Figyelt kérdés
A Nupo vagy Turbó diéta étrend kiegészítő/helyettesítő lenne-e a jobb?

2020. szept. 4. 17:28
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudom mit tartalmaznak ezek, de miért van rájuk szükséged? A kiegyensúlyozott táplálkozás vezet fogyáshoz, nem a csoda porok.
2020. szept. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Azért csak kipróbálnák egyet.

Már több mint egy hónapja végzek heti 4-5 30 perces kardió edzést de fogyást sajnos nem sokat tapasztaltam. Jó azért 1-2 kiló csak lement. Igaz van még 10x ennyi.

Ha koplalok meg érzem, hogy egész nap nincs erőm és inkább valahogy izomból kezdek fogyni mintsem zsírból.


Tíz éve tartom a súlyomat, de van felesleg. Mellette még fizikai munkát is végzek, így nem hanyagolnám a húsokat sem, mert kell az erő. Napi 3x étkezek, de reggelire szinte alig eszek valamit, de ha akarnék se tudnék valahogy többet enni.


Ezért bróbálnám ki az egyiket.

2020. szept. 5. 08:39
 3/5 anonim ***** válasza:

Én a blnce slim flash porból vettem 3 ízt is. Azt ígérik,hogy ez az E-mentes bio és vegán termék, segít a fogyásban. Napi egy vagy két étkezést tud helyettesíteni úgy, hogy eltelít, így nem alakul ki éhségérzet.

Na igen, ez mind szép, sőt igaz is. Megittam az adagot és valóban utána hosszú órákig nem voltam éhes. De azt sehol sem írták, hogy se a csoki, se a vanília ízt nem fogom érezni. Mindkét ízesítésűnek ilyen kartonpapír íze van. Lehet, hogy én vagyok a kényes, és más azt mondaná, hogy mindent a cél érdekében. De én biztos nem fogom meginni, szóval ha valaki (Budapesten a 7-8. kerületben) szeretne akciósan hozzájutni csoki, vanília vagy áfonya ízesítésben, írjon rám privátban.

2020. szept. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Semmi scincs bennük, amitől fogysz.


A heti 4-5 30 perces szíverősítés, az dárgaságaom a bemelegítés az edzés előtt... A túl sok kardió meg pont, hogy ellenkező hatást nyújt.


Állati kajákat kell enni, és kész. (hús, belsőségek, tejtermékek, tojás). :)

2020. szept. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
33%
Nálam,nekem a turbó a favorit. Drága,tény..de olcsóbban is beszerezhető.
2020. szept. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!