Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A Hasam eléggé zsírpárnás+zava...

A Hasam eléggé zsírpárnás+zavaró a felesleg. (bővebben lent+ Link is)?

Figyelt kérdés

Először is nagyon leszeretnék adni hasból, karcsúbb karcsú és lapos hasat szeretnék, majd azt ismosítani!

A hasamról linkek :S:


[link]


[link]


[link]



Mit csináljak?mit Hogyan tegyek? Gyakorlatokat esteleg írna valaki? Linket is várom!:)


2010. aug. 24. 20:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Külön hasról nem lehet fogyni, ha fogysz, mindenhonnan fogsz. Járj el futni, ha eddig keveset mozogtál, szerintem ezzel kezd: [link]
2010. aug. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%

Drasztikusan csökkentsd a szénhidrát bevitelt!

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?kategoria=97&keres..

2010. aug. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet csak hasból fogyni amúgy. A 30 days táplálékkiegészítővel nekem lement két ruhaméret.. :) Igaz, súlyban nem volt olyan nagy változás, de a "kerületem", az simán lejjebb ment :)
2010. aug. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

huu. komlyan? :D

és nem ment vissza?

2010. aug. 31. 12:12
 5/6 anonim ***** válasza:
NEM! :)))) Ez benne a legjobb! Bár mondjuk én úgy döntöttem, hogy szedem még egy hónapig, biztos, ami biztos, de az tényleg tény, hogy a három hónappal ezelőtti ruháim lötyögnek rajtam :) Belinkelném neked, de nem akarom, hogy kirakjanak, de ha beírod a keresőbe, hogy 30 days, tuti, hogy kidobja. Egy próbát szerintem megér. (Legalábbis nekem megérte) Sok sikert!
2010. aug. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen :)

ÖÖ megnéztem úgy kb google-n :D de kissé drága .. de a szépség nem olcsó.. :D

de még átnézem meg megfontolom :) :D

még 1xköszi :)

2010. szept. 1. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!