Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi történik a kalóriával amit...

Mi történik a kalóriával amit beviszel a szervezetembe?

Figyelt kérdés
Azvan, hog elvilegg szakszavakkal kifejezve "enhén túlsúlyos" vagyok. napi 2000 kalóriát viszek be a szervezetembe. és 7000 kalória egy kiló zsír. Tehát elég érdekes lenne azt ledolgozni. naponta lovaglok fél órá ami 100 kalória. De gondolom az amit megeszek ez a sok kalória.. ebből mind zsír lesz vagy egy részével történik valami???
2010. aug. 24. 22:41
 1/8 anonim ***** válasza:

biosz óra kimaradt, mi? tested felhasználja emésztés, lélegzés, keringés, kiválasztás, agymunka stb.


2000 kcal napi fél óra lovaglás mellett egy átlagos testalkatú, ülőmunkát végző nőnek teljesen megfelelő...


amúgy milyen paraméterekkel rendelkezel? kor, magasság, tömeg?

2010. aug. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2010. aug. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nagy része átalakul energiává, emellett a szerves anyagok felszívódnak a véredbe. Na persze, mindez akkor, ha normálisan étkezel, fehérjét és szénhidrátot is normális mennyiségben viszel be a szervezetedbe. Ajánlok az egy óra lovaglás mellett még egy kis plusz sportot, azzal formában tudod tartani magad. Vagy pedig csökkentsd a kalóriákat 1500 körülre-akkor még nem a diéta kategóriába tartozik, de nem is kellenne, hogy hízz.
2010. aug. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Mit gondolsz, miért meleg a tested? Honnan jön a hő?
2010. aug. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
23:06 - az 1500kcal már igen erősen diéta kategória.. egy NORMÁLIS embernek 1800-2200 igenis KELL!
2010. aug. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mennyi az a túlsúly?Már csak a szegény ló miatt is.
2010. aug. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Uh bocsi, talán én tehetek róla, hogy 12 éveseknek nem tartanak bilógia órát????????? amúgymeg 163 cm és 55kg vagyok.
2010. aug. 25. 10:22
 8/8 A kérdező kommentje:
És nem vagyok egy olan hülye p*ca aki csak a kinézetével foglalkozik, de régen nagyon vékony voltam és nem szeretném, ha a továbbiakban emiatt lenne valami problémám. Csak oda akarok figyelni arra, amit eszek.
2010. aug. 25. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!