Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi van akkor ha valaki beteg...

Mi van akkor ha valaki beteg lesz fogyókúra alatt?

Figyelt kérdés

Elég nagy félelmem ez. Ha ráállítom az agyam akkor nagyon könnyen megy a fogyókúra . Viszont mi van akkor , ha közben elkapok valami vírust vagy ami már előfordult elkezd összekuszálódni a ciklusom? Pl tegyük fel napi 1300 kalóriát eszek azzal tudok havi 3 kg-ot fogyni . Alacsony vagyok viszonylag kevés súllyal ( na nem a magassagomhoz képest ) . 157 cm 60 kg. Régen voltam 75 is arról fogytam le 54-re és ez a 60kg maradt meg tartósan . Újra 54 szeretnék lenni.

A kérdés lényege mit tehetnék hogyha beüt valami pl beteg leszek, késik a menstruaciom vagy bármi egyéb mert mindig itt adom fel ha közbe jön valami apróság mert beijedek vagy nem tudom.



Illetve jó e ha kalóriaszamolassal adom le ezt a pár kg-ot. Utána megnézem mennyivel tartom a súlyom és azt próbálom megenni minden nap de már nem számolgatva?


2021. jún. 5. 13:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy vírusos betegség nagyon nem tudja befolyásolni a fogyásodat. Nekem olyankor nagyon kevés étvágyam van, pedig a szervezetnek kell az energia a gyógyuláshoz. Ha a ciklusodat felborítja a fogyás, akkor valamit nem jól csinálsz, többet kellene enned valószínűleg. És pár "" elrontott"" nap után butaság feladni, folytathatnád ugyanott, az újrakezdés helyett.
2021. jún. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen igen köszi ! Pont ez a mondat kellett, hogy ne kezd újra pár elrontott dolog miatt. Sajnos annyira alacsony vagyok és már annyira kevés választ el a céltól , hogy nem tudok annyi kalóriát bevinni amivel fogyok is de nem zavar bele semmibe. Csak annyi történik hogy elnyulik a ciklusom nem 28 napos hanem 35. Amint többet eszek visszaáll 28-ra csak akkor meg nem fogyok semmit . Az jutott még eszembe hirtelen hogy eszek picit több szénhidrátot és nem minden nap 1300 kalóriát hanem egyik nap ennyit másik nap annyit és inkább két heti átlagban jöjjön ki az 1300 kalória . Így amikor éhes vagyok belefér egy plusz étkezés a többi nap meg kicsivel kevesebb mondjuk . Úgyse hiszem hogy minden nap ugyanannyira van szükségem . Jobb ötletem nincs így hirtelen .
2021. jún. 5. 14:05
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj én nálad is alacsonyabb vagyok (153cm),és 1500 kcal+1 óra mozgással bőven fogytam. Nem ettem különösebben szénhidrátszegényen. Ne éheztesd magad, hallgass a testedre ha éhes. Inkább mozogj egy kicsit többet. Az is lehet, hogy semmin nem kell változtatni, és egyszer csak újra megindul lefelé, nekem ilyen is volt.
2021. jún. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) akkor kipróbálom igy .
2021. jún. 5. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!