Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan glow upoljak?

Hogyan glow upoljak?

Figyelt kérdés

Tehát itt a nyár és most van időm jobban figyelni az edzésre az étkezésre és úgy általában magamra.

Aki már glow upolt vagy most csinálja esetleg tervezi hogyan álljak neki?

Heti 3-5x edzek egy alkalom másfél óra, emellett sétálok, biciklizek egy keveset a városban amíg megyek helyekre és ha nyaralunk akkor is fogok mozogni (vízben+ akkor majd ott edzek)

Próbálok egészségesen étkezni, kevés édességet enni és ha eszek akkor is próbálok mértéket tartani.

A hajamon nem szeretnék változtatni. Körmömet nem szeretném megcsináltatni, távol áll tőlem (inkább leírom mivel tudom hogy valakinél vagyis a legtöbb embernél ezek az első lépések)

Sokat nem kell leadnom, nagyjából 4-5 kilót leginkább lábról szeretnék fogyni (tudom hogy nincs helyi zsírégetés)

Lapos hasat es kerekebb feneket szeretnék

Ha tudtok olyan gyakorlatokat amik ezeket elősegítik akkor légyszi írjátok le! Esetleg ha valami appot ajanlanatok megköszönném!



2021. jún. 7. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
Akkor ez nem glow up csak sima fogyókúra legyél már tisztába az angol szavakkal ha már annyira használod őket
2021. jún. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
93%

Szia, Youtubeon rengeteg edzés van fent, csak írd be a testrész meg mellé, hogy edzés/torna, akár angolul is, és ott tudsz válogatni. Meg kell találnod a neked tetszőt/megfelelőt.


"Belső" dolgok:

- Gondolkodj el a céljaidon, keress magadnak feladatokat, olyan célokat, amiket teljesíthetsz

- Keress témákat, amik érdekelnek, olvass utánuk, légy tájékozott

- Keress magadnak hobbit, amit szeretsz csinálni, lehet nyelvtanulás, bármi

- Próbáld meg leépíteni a toxikus kapcsolataidat

- Próbálj meg produktív lenni, ne egész nap telefonozz, csökkentsd a social média használatát


'Külső' dolgok:

- Amit már csinálsz, az edzés,ami neked jól esik, ebben is tűzz ki mérföldköveket

- Skincare rutin, ápold a bőrödet

- Ruhatárad kiválogatása, amit nem használsz, már nem tetszik, azt válogasd ki

- Szobád rendszerezése, kitakarítása


Szerintem ezekből áll egy glow up, nem tudom, én nézhetek ki akármilyen szépen, festhetem ki a körmömet akárhogyan, de ha a fejemben a dolgok meg körülöttem a dolgok szét vannak, és egész nap nem csinálok semmit, akkor nem érzem jól magamat, úgyhogy örülök, hogy te is a produktív irányba indulsz el :) Sok sikert!

2021. jún. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
21%

Mi a szar az a glow up?

Azt hittem ez magyar oldal...

2021. jún. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat 2.! Remélem sikerülni fog, köszönöm a biztatast!
2021. jún. 8. 21:03

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!