Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miben kellene változtatnom?

Miben kellene változtatnom?

Figyelt kérdés

Nagyon el vagyok kenődve, 3 hete konditerembe járok, edző által összeállított edzéstervet csinálok, hetente kétszer. Másik heti 2 alkalommal kardiózok itthon futógépen, fél óra gyaloglás 5,5 km/h tempóval. Cukrot, fehér lisztet, krumplit, olajban készült ételeket kiiktattam, napi 1500 Kcal-t eszem.

3 hét alatt 30 dkg-t fogytam csak:(

Miért indul be ennyire nehezen? 102,2 kg vagyok most és 48 éves nő.


2021. jún. 9. 20:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Türelmetlen vagy. Ezt a folyamatot években mérik, nem hetekben.
2021. jún. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
tehát normálisnak mondható, hogy ilyen keveset fogytam 3 hét alatt?
2021. jún. 9. 20:57
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

szerintem annyira nem normális..:/ DE ez csak az én véleményem

milyen intenzitású edzéseket csinálsz? lehet, hogy izmosodtál

a ruhákat a fogyástól függetlenül nem érzed lazábbnak?

illetve ha nem, akkor én még az étrendre gyanakodnék, hogy elszámolsz valamit

2021. jún. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
23%
Kezdokent,1500 caloriaval 3 het alatt minimum 1 kilot le kellett volna adnod. Noveld a kardiot es csokkentsd 100al a kaloriat es nezd meg sikerul-e heti 0,5kilogrammot leadnod. Ha nem lesz nagy valtozas 1-2 het mulva,akkor csokkentsd megint 100 kaloriaval. A lenyeg,hogy heti 1 kilotol tobbet semmikepp se adj le,mert a borodnek es a szervezetednek sem tenne jot.
2021. jún. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül normális a 30dkg, de az edződnek elvileg tudnia kell mi a helyzet, neki és neked van rálátásotok mit rontottatok el, vagy mit nem számoltok bele... Feltételezve, hogy tényleg ez a foglalkozása, érti mit csinál, és ez személyre szabott terv.
2021. jún. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A kor előrehaladtával lassulnak a változások is, közel ötvenhez már tényleg nehezebben indul be a fogyás, természetes módon lassul az anyagcsere.
2021. jún. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mellékesen, de a fél óra séta bőven nem kardió edzés, még az aerob edzésnek is nagyon a legalja.
2021. jún. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
5.5 km/h. Azért más ennyivel kocog:)
2021. jún. 13. 10:50
 9/11 anonim ***** válasza:
5,5/h teljesen jo a korodhoz kepest. Anyukam(51) kezdett el most futopadozni es o is 4,5-5,5 kozott mozog.
2021. jún. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Dagadozó Agy válasza:

A kalóeiával és a tempóval nincs baj szerintem, viszont fél óra tényleg elég kevés. Nem kell nagyon magas pulzuson, de inkább hosszan kell nyomni a kardiót. Bizonyos folyamatok, amik a zsírégetéssel kapcsolatosak, be sem indulnak egy órán belül, mert közvetlenül az izmokban még ott vannak a szükséges kémiai anyagok. Kb egy óra alatt elfogynak kenyelmes pulzuson, és utána kezdi el felhasználni a zsírt, de ahhoz meg minimális szénhidrátot be kell vinni. Szóval kényelmesen, de hosszabban, es az edzést nem éhesen kezdve. Ha úgyis otthon van a futógép, lehet közben akár filmet vagy hangoskönyvet is berakni mellé.


Sok sikert! Menni fog!

2021. jún. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!