Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen fehérje szeletet...

Milyen fehérje szeletet tudtok ajánlani, mi vált be nektek?

Figyelt kérdés

Low carb diétán vagyok, és bizonyos betegség miatt meg kell emeljem a fehérje bevitelemet. A dietetikus tanácsolta, hogy uzsonnára egyek egy alacsony kalóriatartalmú fehérje szeletet. Azt hittem csak rákeresek, hol kapni ilyet és kész, de nagyon sokféle van, nem tudom, melyik lenne finom is, illetve olyan, amelyik nem 300 kcal egy szelet.


Tudjátok ajánlani valamelyik márkát?



2021. jún. 26. 10:30
 1/7 anonim ***** válasza:
2021. jún. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Biotech Protein Bar vagy Nutriversum Taste Mee Protein Bar.Mindkettő nagyon finom
2021. jún. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Nekem ízre a Rossmann és a DM saját márkásai jöttek be
2021. jún. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem a kóstoltak közül csak a Go On Protein szelet ízlett, viszont az 50g-os szeletben 13g cukor van.:(
2021. jún. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én a biotech-től a zero bart fogyasztom néha
2021. jún. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg azt lehetne még, hogy nem fehérje szeletet eszel, hanem veszel port és csak iszol egy shake-et. A legtöbb fehérje koncentrátum nem igazán tartalmaz plusz kalóriát a fehérjén kívül (csak elhanyagolható mennyiségű cukrot, meg még kevesebb zsírt).
2021. jún. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hozzáadott cukor nélkülieket szoktam venni. Végre van megint az Aldiban a 3-as kiszerelésű csokis/kókuszos/banán-fehércsokis. A Biotech Protein Barja a kedvencem a 70g-os), de a Zero sem rossz. A Lidlnek is van saját márkás no sugar added proteinszelete több ízben. Ezeket szoktam enni, a többi, amit ismerek ill. olcsóbb, az tele van CH-val. De amúgy ezekben is van jócskán, én ha magas fehérjetartalmú-alacsony CH édességet akarok, akkor a) csinálok proteines túrókrémet vagy joghurtot minden jóval (cukormentes csokiszirup, mirelit gyümik stb.), b) Proteinport útifűmaghéjjal keverem el, felöntöm vízzel, hagyom besűrűsödni, majd jól megpakolom. Ezeknek jóval alacsonyabb a CH tartalma, mint a proteinszeleteknek.
2021. jún. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!