Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » PureGold vagy Bodyselect...

PureGold vagy Bodyselect proteinport ajánlanátok?

Figyelt kérdés

2021. jún. 27. 09:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Èn PureGold-ot használok ès nekem nagyon bevált, szóval tudom ajánlani
2021. jún. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia!

Én Pure Goldot használok. Nekem tényleg ez az első fehérje aminek az ízétől a néhányadik alkalom után nincs hányingerem (pedig sok ízt próbáltam), hanem várom hogy igyam.

Jelentősen jobb árban van mint egy Biotech , és hatóanyag szempontból is jó!

Ajánlani tudom, de tudjuk a lényegi kérdést nem a fehérje dönti.

A másik márkát nem ismerem!

2021. jún. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem bejön a PureGold. Sajttortásat vettem, önmagában is finom, meg kajának elkészítve is. Az oldódása teljesen király. Árban is elég verhetetlen. :) A másikat nem ismerem, ezenkívül még gymbeam-es és scitec whey professional van nekem. Mindegyik jó. A gymbeames a legkevésbé gejl.
2021. jún. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én sokmindent próbáltam már. Nutriversumtól fáj a hasam, rosszul oldódik. Gymbeam elég vacak. Scitec és Biotech kezd nagyon drága lenni, régebben jobbak is voltak. Kb fél éve Bodyselectet tolok. Nekem nagyon bejön, tejcsoki, eper, vanília ezeket váltom és nem unom meg. Jegeskávét próbálatam legutóbb, az mocsok jó. Jól oldódik, nincs mellékíz és jó krémes. Jó áron is van, nekem nem kell több.
2022. jan. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!