Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha este 9 körül eszek párolt...

Ha este 9 körül eszek párolt zöldséget az nagyon hízlal?

Figyelt kérdés

Most hogy szünet van sokáig alszom és így eltolódik a reggeli, ebéd...

Sőt mikor felébredek utána vagy 2-3 óráig nem is vagyok éhes és estére pedig megéhezem.


2010. aug. 26. 22:44
 1/8 anonim válasza:
39%

"szörnyen"

én most ettem fél kg fehér kenyeret és mellé sonkát. remélem nem leszek hájas disznó.

2010. aug. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
70%
Akkor fog hízlalni, ha azzal a kajával együtt már több kalóriát viszel be ma mint amennyit elhasználtál ma. Tökmindegy zöldség-e vagy tiszta disznózsír-e. Csak a számok, a kalóriák számítanak.
2010. aug. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
4%
remélem hamarosan elfogysz, mert az ilyen debilekből már túl sok van a világon..
2010. aug. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ha olyan helyzetben lennél kedves utolsó mint én és annyi súlytól kéne megszabadulnod ami sajnos betegség miatt jött rám akkor igenis téged is érdekelne az ilyen dolog.

Bár ilyen helyzetbe kerülnél mint én és akkor nem lenne ilyen nagy pofád.

2010. aug. 26. 23:06
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
nem kérek a jókivánságodból :) leadtam 15kg-ot már NORMÁLIS étkezéssel és sporttal, nem parázva pár kukoricaszemtől..
2010. aug. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
11%
Nekem nem lenne sok mert kihányná. Utálom a párolt zöldséget!
2010. aug. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
42%
sry nem a kérdésedre válaszolok csak muszáj volt írnom a bunkó komizónak! mi a ráknak kell másokat oltogatni ha egyszer nem tudsz neki válaszolni! akk kussolj már!
2010. aug. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
15%
te még annyira se vágtál témába nagyokos. én válaszoltam neki.. burkoltan egy "hülye vagy, edd meg nyugodtan" lett volna.. :P
2010. aug. 27. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!