Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Párolt zöldséget mivel lehet...

Párolt zöldséget mivel lehet ízesíteni ami nem hizlal?

Figyelt kérdés
És a párolt húst?
2010. ápr. 8. 12:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Fűszerekkel.
2010. ápr. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekelne. Ha tudtok, konkrét dolgokat írjatok, pl. fűszerez be a húst ... (fűszerrel), tegyél rá ... (?)

Elég kezdő vagyok.

2010. ápr. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én pár csepp olívaolajjal, fokhagymareszelékkel, kakukkfűvel, majorannával, néha bazsalikommal szoktam feldobni. ugyanezt be lehet keverni natúrjoghurttal is. főleg a hús lesz tőle nagyon finom, az olívából eredő zsír pedig minimális, ráadásul az egészségesebb, telítetlen fajtából való.
2010. ápr. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
59%
Úgy tudom, hogy a só mennyisége kritikus mert visszatartja a vizet.
2010. ápr. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

fokhagyma, bazsalikom+paradicsompüré. nagyon finom, olyan pörköltszerű az íze. párolt karfiollal isteni!

ha nagyon kezdő vagy, akkor még ajánlom a külömböző füszerkeverékeket, pl. a provanszi nagyon jó.

2010. ápr. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Attól, hogy valami normálisan (vagyis enyhén!) sózól, nem fogsz kevésbé fogyni. Ha nem sózol, akkor viszont ehetetlen lesz a kaja. És normális (=kis) mennyiségű sóra szüksége van a szervezetnek.


Sokkal nagyobb baj, hogy a műkaják, konzervek stb. tele vannak sóval, adalékkal, tartósítóval.

2010. ápr. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!