Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 200 sulyzos guggolas es 1...

200 sulyzos guggolas es 1 oras sulyzos labedzes miatt nohetett vastagabbra a labam es nyomhat 3 kilot a labizom??

Figyelt kérdés

#sport #dagadás #Labizom
2021. júl. 15. 08:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hány hónapja csinálod ezt?
2021. júl. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Fel evig rendszeresen csinaltam nem minden nap 2 hetene egyszer a 200at de kb naponta mellette 100 at es a tobbivel egyutt.. Aztan fajni kezdett a terdemnel.. Azota hiaba nem vagyok kover a sulyom egyszeruen rengeteg ahhoz kepest ahogy kinezek. Utana a terdem miatt lealltam 1 honapig de tegnap ujra lenyomtam bar a terdem meg mindig fajt. Lehet hogy ugy megnott az izomzatom a labamban, hogy nem tud a sulyom mar lejjebb menni? Háj alig van rajtam! Ha azt annak lehet nevezni de a labam vastagabb mint volt! Es 165 cm 57-58 kilo vagyok/voltam alapbol, most nagyon durva, mert 64 re felment es nem vagyok kover. Ezert idegesit..
2021. júl. 15. 08:54
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
A 3 kg plusz izmot és sokallom, de lehet vastagabb az edzéstől az izom. A 6-7 kg plusz kizárt hogy izom legyen. Ennyi izomtömeg növekedésért nagyon sokat kell dolgozni. Ha fogyni akarsz, akkor oda normális étrend kell, csak edzés nem elég. Ha fáj a térded akkor ne csináld, mert végleg tönkremehet. Ez nem vicc.
2021. júl. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
2 hetente egyszer egy kis edzéstől nem fog növekedni semmid, ne aggódj. Ahhoz hogy izmosodj hetente többször kéne edzeni, megfelelő mennyiségű fehérjét bevinni, folyamatosan nagyobb terhelést adni az izmoknak ezáltal növekedésre késztetve őket, és több kalóriát bevinni mint amennyit elhasználsz. Nőként ráadásul sokkal de sokkal lassabb mint férfiként. Srácok akik konkrétan izmot szeretnének felszedni nem fognak 3 kilót csak a lábukra fél év alatt :D Ha a lábadra szedtél volna fel tisztán három kiló izmot, azt látnád nagyon és nem lenne kérdés, valami más lesz itt a ludas.
2021. júl. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Elobb leirtam, hogy minden nap edzettem csak nem 200 sulyzos guggolas hanem 100!!naponta!es melle sok mas! Es melle egeszseges kajak. A 200 sulyzos guggolas eleg megerolteto ezert szoktam azt 2 hetente, a napi 100 melle!
2021. júl. 15. 10:41
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok hájas :D epp ezert nem ertem :)
2021. júl. 15. 10:49
 7/13 anonim válasza:
Nem igazán reális, amit írsz, ekkora izomtömeg növekedéshez tényleg célirányos edzésterv, speciális étrend kell. Ha a comb ennyire izmos, az nagyon látványos, az edzett láb nem összetéveszthető némi felesleggel. Én is szinte minden nap edzettem az elmúlt évben, látványos eredményt értem el, sokat változott a testem, elég harcos combjaim lettek, de nincs rajtam több kiló plusz izom. Mindenesetre csodálatos, hogy ennyit mozogsz, csak így tovább!:)
2021. júl. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Ohh, és fél év biztosan nagyon rövid idő az ilyen mértékű fejlődéshez!
2021. júl. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
200al guggolsz? Vagy 200at picsa sullyal? Am igen az edzes izmosit... ez a lenyege. De ez az "edzesterv" kuka
2021. júl. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Igen
2021. júl. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!