Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék minél hamarabb...

Hogyan tudnék minél hamarabb leadni 30 kilót akár drasztikusan is?

Figyelt kérdés
120ból
2021. júl. 16. 17:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
első vagyok, én is adtam választ a kérdésedre (azt is többen lepontozták, nyilván te is), nem unalomból vagy kötekedésből írtam, hanem segítő szándékkal (milyen érdekes, ilyen is van) leírtam a tényeket. ha téged ez mind nem érdekel, csak egy pillanatra akarsz mondjuk 90-100 kiló közelébe kerülni a koplalásos módszerrel (kb. eddig bírnád), és utána rögtön visszamenni 120-ra vagy 135-re, akkor persze csináld, a te döntésed, hogy mennyire tolsz ki a szervezeteddel, és csak te tudod, hogy mi okból kell gyorsan 100 kilósnak lenned (én azt mondanám, hogy a világon semmi ok nem éri meg ezt, de mindenki más persze, van aki nem törődik az egészségével, láthatóan eddig te sem tetted, most sem lesz úgy látom változás).
2021. júl. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
91%

azt nem értem ,hogy ha valaki képes 120kilóra hízlalni magát, miből gondolja, hogy be tud tartani heteken keresztül drasztikus diétákat, pl napi 2 alma... még egy kis étvágyúnak is kevés, nemhogy annak, aki ennyit képes volt össze enni... 120 kilóhoz legalább napi 3000 kalória kellett, alsóhangon...


inkább dietetikus és sok séta amíg eléred a 90 kilót, aztán személyi edző.

2021. júl. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
15%

Keveset kell enni és egészségesen. Sok alma.

Csak csirkemell, zöldségek, barnarizs, halak, tofu. Neten vannak diétás receptek.

Evés előtt egy nagy pohár viz. Akkor sokkal kevesebbet eszel.

Ha éhes vagy akkor mandula, alma. Pár napos lébőjtkúra.

2021. okt. 18. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!